Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /usr/home/sarmacja/domains/vonthorn.sarmacja.org/public_html/Orjon/wiesci_wp/wp-settings.php on line 18 Strict Standards: Declaration of Walker_Comment::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl(&$output) in /usr/home/sarmacja/domains/vonthorn.sarmacja.org/public_html/Orjon/wiesci_wp/wp-includes/comment-template.php on line 0 Strict Standards: Declaration of Walker_Comment::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl(&$output) in /usr/home/sarmacja/domains/vonthorn.sarmacja.org/public_html/Orjon/wiesci_wp/wp-includes/comment-template.php on line 0 Strict Standards: Declaration of Walker_Comment::start_el() should be compatible with Walker::start_el(&$output) in /usr/home/sarmacja/domains/vonthorn.sarmacja.org/public_html/Orjon/wiesci_wp/wp-includes/comment-template.php on line 0 Strict Standards: Declaration of Walker_Comment::end_el() should be compatible with Walker::end_el(&$output) in /usr/home/sarmacja/domains/vonthorn.sarmacja.org/public_html/Orjon/wiesci_wp/wp-includes/comment-template.php on line 0 Zamach Stanu w Teutonii? | Wieści

Zamach Stanu w Teutonii?

Wczoraj wieczorem, gdy Książece Siły Zbrojne dopływały do brzegów Teutonii, Minister Porządku Publicznego Marchii Teutońskiej - Marszałek Gwardii Teutońskiej, Szymon Nowicki zarządził mobilizację naszych sił porządkowych. Nie miało to jednak żadnego powiązania z wprowadzonym w Sarmacji Stanem Nadzwyczajnym, a włamaniem na serwer stron Teutonii. Z oświadczenia czytamy:
“Hasło do serwera Marchii Teutońskiej zostało podmienione bez wiedzy władz MT. Wszelkie wiadomości wysyłane z domen teutonia@boo.pl są fałszywe i podrabiane. Na serwerze znajdowały się wszelkie hasła i ID wszystkich współpracowników THP. Gwardia Teutońska zajmie się tą sprawą.”
Pojawiły się wątpliwości, czy haseł nie podmienił Regent Księstwa - Generał Łukasz hrabia Nowicki, który informował na LDKS o zmianie haseł do wszystkich serwerów Sarmacji i baz danych. Jednakże jak zapewnia Regent, hasła do serwera boo.pl (na którym znajdują się strony MT) nie były ruszane. Mamy więc do czynienia z ewidentym zamachem stanu (kolejnym!!!). Czy Namiestnik zarządzi Stan Nadzwyczajny w naszej prowincji? Jak mówi Marszałek GT, jest to możliwe, jeśli tylko zostaną wykryte jakieś zmiany na stronie głównej.
Tymczasem w Srebrnym Rogu transportery opancerzone oraz żołnierze zarówno KSZ jak i GT patrolują ulicę. Na skrzyżowaniu obok Pałacu Namiestnika, ruch uliczny jest wstrzymany do odwołania. Przed wszystkimi urzędami władz Teutonii stoją pojazdy wojska. Ruch na ulicy prawie zamarł.
Sprzed budynku redakcji,
w ogarniętym Stanem Nadzwyczajnym Srebrnym Rogu
dla “WT” - Red. Pumpernikiel


Comments are closed.