Instytut Zjawisk Paranormalnych
Konserwatorium Muzycznego w Wałbrzychu


Instytut Zjawisk Paranormalnych Konserwatorium Muzycznego w Wałbrzychu jest pierwszą placówką naukową w wirtualnym świecie, prowadzącą badania nad zjawiskami przyrodniczymi, których nie da się wyjaśnić za pomocą tradycyjnych metod badawczych. W kręgu zainteresowań naukowców IZP znajdują się niezwykłe stany i zdolności psychiczne, niezwykłe zjawiska fizyczne a także doświadczenia z przebywania poza własnym ciałem i doświadczenia z pogranicza śmierci.

Instytut został założony w listopadzie 2006 roku, tuż po zakończeniu Powstania Elfidzkiego, na bazie kadry naukowej wykształconej na uchodźstwie, legitymującej się dyplomami najbardziej renomowanych uczelni v-świata.

Obecnie Instytut oprócz badań prowadzi również działalność dydatktyczną. Od lipca 2007 otwarto drzwi Instytutu dla studentów z całego v-świata, kórzy kształcą się pod kierunkiem takich sław v-światowej paranauki, jak prof. zwycz. por. Helmut Rzydoń czy superfesor niezwyczajny Eutanazy Chuć-Pałąk van den Boom.

W ramach placówki działają trzy pracownie: oraz jedna filia IZP w GnominieKatedra Biomatematyki Dynamicznej pod kierunkiem kontriesora Benedictusa Juana Maximiliana Romana de Malagretty y Pigafiety da Cano del Porfavora.
Obecnie Instytutem kieruje naukowiec o wielkim dorobku naukowym i doświadczeniu dydaktycznym, superfesor nauk paranormalnych marsz. Iwan Maria Herman Stefania Hardostopczyk.


Pracownie Instytutu: Filia Instytutu w Gnominie

Rejestracja i logowanie
Login*:
Hasło:
 


* – PESEL albo nick

Polecamy: