Elsynor Athletic powiększa przewagę

LK logo11 seria spotkań za nami. Prowadzący w tabeli Elsynor Athletic, odniósł dwa kolejne zwycięstwa [Hajduk 4-0(d), Bulgot Fer 1-0(w)] i umocnił się na pozycji lidera (29 pkt), powiększając swoją przewagę nad drugim w tabeli Ajaxem do 5 pkt. Drużyna z Nowego Amsterdamu, po wyjazdowym zwycięstwie z Realem 1-0, zremisowała ze Spartakusem 3-3, po pierwszej połowie przegrywając 0-2. Ajax obudził się dopiero po przerwie i zaczął mozolnie odrabiać straty, obejmując nawet prowadzenie w meczu w 68′. Jednak gospodarzom nie było dane dowieźć zwycięstwa do końca meczu. W 86′ Spartakusowi udało się zdobyć wyrównującego gola.
Identycznym wynikiem zakończyło się niedzielne spotkanie pomiędzy Vikingiem a Aroną. Tam z kolei Wikingowie trzykrotnie obejmowali prowadzenie w meczu, by pozwolić gościom za każdym razem na odrobienie strat.

Wyniki 11 kolejki:
Ajax Nowy Amsterdam – Spartakus Morburg 3 – 3 (0 – 2)
Start Nordheim – FK Hajduk Satrina 4 – 0 (1 – 0)
F11 Bulgot Fer – Elsynor Athletic 0 – 1 (0 – 1)
Młoty z Anheim – Viking Fredriksborg 0 – 2 (0 – 0)
La Palma Real – Arona Shin Splints 0 – 4 (0 – 2)
Wyniki 10 kolejki: Flesz ligowy
Tabela Dywizji Złotej: 1. Elsynor (29), 2. Ajax (24), 3. Arona (23), 4.Spartakus (20), 5. Viking (19), 6. Start (17), 7. La Palma (11), 8. Bulgot Fer (11), 9. Młoty (3), 10. Hajduk (0).

mecz5W Dywizji Srebrnej „A”, na prowadzeniu Kornik Morburg z 31 pkt. [Sparta Lëtzebuerg 2-0(w), FCS Rodo Gunners 5-0(w)]. Drugą pozycję zajmuję KSK Siglivsborg z 27 pkt. [FC SiB Vechnost 1-0(w), Siekiera Temida 6-0(d)]. Za prowadzącą dwójką wytrwale podąża FC Nascimento Elder z 25 pkt. [Sporting Tossa de Mar 3-1(d), Spartak Sibenik 2-0(w)].

W grupie „B” w niedzielę w rewanżowym spotkaniu, zmierzyły się ponownie Wolves 10 Nordheim i Nederlandse Griffins. Tym razem Wilki pokazały klasę, gromiąc przeciwników 4-0.
Oto co do powiedzenia miał po meczu, właściciel drużyny z Nordheim:

Wilki zrewanżowały się po nieudanym środowym meczu z NG. Drużyna Maclarena prowadziła mecz od pierwszej do ostatniej minuty. „Jak widać stworzyłem z tych młodych całkiem niezła maszynkę do zdobywania bramek” – mówił po meczu couch stołecznych.

Można śmiało powiedzieć, że szpica z Nordheim dała dzisiaj powody do zadowolenia. Ten mecz należał stanowczo do napastników Wolves, ponieważ Jorge strzelił bramkę i zaliczył dwie asysty, a Rothausen dopisał do swojego konta dwa trafienia. Warto dodać, że ten młody zawodnik dostał się do Wolves z podrzędnego klubiku jako nieoszlifowany diament, a teraz zaczął spłacać wydane na Niego pieniądze. W obecnym sezonie rozegrał 9 gier i strzelił 13 bramek! Można śmiało powiedzieć, że to jest strzelba bez której Wilkom ciężko byłoby walczyć o awans. „Jeśli w takim tempie będzie zdobywał bramki to zdobędzie ich ponad 20 do końca sezonu!” – mówił rozentuzjazmowany kibic.

Zawodnicy Wilków musieli nieźle „zabalować” po tym meczu, bo w następnej kolejce zaledwie zremisowali z Olimpic Satrina 0-0.
Czołówka tabeli Dywizji Srebrnej „B” przedstawia się następująco: 1. Wolves (25), 2. Nederlandse Griffins (23) [Widar Saudade 3-0(d)], 3. Reformatika Czekany (22) [Gwiazda Adamas 3-0(w), Sky Elfidias 5-2(w)].

***

W tej chwili do przejęcia pozostają jeszcze 3 drużyny, których trenerzy nie wykazywali aktywności od dłuższego czasu:
FK Hajduk Satrina – dawny Green Teuton – dwukrotny mistrz LK (Dywizja Złota)
FC SiB Vechnost – dawniej Słoneczko Playa – pierwszy mistrz LK (Dywizja Srebrna A)
Sporting Tossa de Mar (Dywizja Srebrna A)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Liga Królewska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s