Miesięczne archiwum: Kwiecień 2014

Sailor lepszy

MKS Sailor Fer – RVT Hrabia Ruhnhoff 2 – 0 (0 – 0) Tym razem Hrabiom nie udało się sprawić niespodzianki. Chociaż, aż do 66′ dzielnie się bronili. W końcu drużynie z Feru udało się przełamać szczelną do tej pory … Czytaj dalej

Opublikowano RVT Hrabia Ruhnhoff | Dodaj komentarz

Elsynor Athletic powiększa przewagę

11 seria spotkań za nami. Prowadzący w tabeli Elsynor Athletic, odniósł dwa kolejne zwycięstwa [Hajduk 4-0(d), Bulgot Fer 1-0(w)] i umocnił się na pozycji lidera (29 pkt), powiększając swoją przewagę nad drugim w tabeli Ajaxem do 5 pkt. Drużyna z … Czytaj dalej

Opublikowano Liga Królewska | Dodaj komentarz

Flesz ligowy (2)

Sarmacka Liga Piłkarska Wyniki 10 kolejki SLP Ekstra Klasy (2014-04-19): Synowie Wandy – Boty z Morwenau 0 – 0 Młot Sigmara Anheim – KS Nadzieja 0 – 1 (0 – 0) YK Słoniki Sodomia – FC Grodzisk 1 – 1 … Czytaj dalej

Opublikowano Flesz ligowy | Dodaj komentarz

Jaja wielkanocne

Republikanie Scholandia – RVT Hrabia Ruhnhoff 0 – 2 (0-2) „K…, to jest jakiś żart” – tymi słowami skomentował trener Republikanów swoją drugą przegraną z RVT. Cóż mogę na to odpowiedzieć. Hrabiowie w pełni wykorzystali bonus jakim był dla nich … Czytaj dalej

Zmiana na pozycji lidera!

Sporo przetasowań zaszło w tabeli Dywizji Złotej w mijającym tygodniu. Dotychczasowy lider Arona, doznał dość przykrych wpadek z drużynami broniącymi się przed spadkiem. Najpierw po ciężkim boju zremisował z Realem La Palma 1-1, natomiast w środowym meczu doznał kompromitującej porażki … Czytaj dalej

Flesz ligowy + ranking lig

Najświeższe wiadomości z piłkarskich lig mikroświata (wg. kolejności w rankingu X11): 1. Sarmacka Liga Piłkarska Wskaźnik ligi: 416 Ranking: miejsce 1313 Umiejętności: miejsce 1142 Aktywnych managerów w kwietniu: 23 z 29 Drużyn do przejęcia: 0 (w sprawie przejęcia drużyn zaniedbanych … Czytaj dalej

Szczęśliwy powrót

RVT Hrabia Ruhnhoff – Republikanie Scholandia 2 – 0 Powrót na „stare śmieci” okazał się szczęśliwy dla Hrabiów, którzy odnieśli zasłużone zwycięstwo nad Republikanami. Pierwsza połowa spotkania wyrównana. W drugiej odsłonie gospodarze z minuty na minutę uzyskiwali coraz większa przewagę, … Czytaj dalej