Liga Królewska na finiszu

LK logoJeszcze tylko tydzień pozostał do zakończenia rozgrywek 23 sezonu międzynarodowej Ligi Królewskiej. Do rozegrania zostały 3 kolejki spotkań. W Dywizji Złotej w batalii o tytuł mistrzowski, na placu boju pozostały 3 zespoły: Spartakus Morburg (33 pkt.), Elsynor Athletic (32 pkt.) oraz Viking Fredriksborg (31 pkt.). Finisz zapowiada się pasjonująco.
Z Dywizją Złotą pożegnał się już Kornik Morburg. Reszta zespołów toczy zażartą walkę o utrzymanie. Zaskoczeniem jest postawa Ajaxu Nowy Amsterdam – czołowej drużyny poprzednich sezonów. 6 punktów straty do bezpiecznej strefy wydaję się być nie do odrobienia.

W Dywizji Srebrnej A, awans zapewniła sobie już Reformatika Czekany (43 pkt.), natomiast Teutońscy Łowcy (39 pkt.) walczą o promocję z Aroną Shin Splints (32 pkt).
W grupie B, awans uzyskał już FC SiB Vechnost (42 pkt) oraz prawie na 100% Sporting Tossa de Mar (40 pkt.). Trzeci w tabeli FC Nascimento Elder (31 pkt.) ma już tylko czysto matematyczne szanse na awans.

W tej chwili do przejęcia pozostają trzy zespoły, w tym słynne Młoty z Anheim (mistrz LK z 15 sezonu). Można również zgłaszać nowe drużyny do następnego sezonu. ID ligi: 248703
Link zaproszenia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Liga Królewska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s