Debata publiczna z inicjatywy samego Cesarza

Od wtorkowego popołudnia (tj. 16 czerwca) w Cesarstwie Arctiq trwa debata publiczna do udziału na temat zmian ustrojowych w państwie do której zaprosiłem wszystkich obywateli naszego państwa. Debatę zaproponowałem osobiście po wcześniejszej prywatnej rozmowie z obywatelem SisimiutKulusuk, która mnie do tego zainspirowała.

Postanowiłem dać więcej władzy mojemu narodowi tak aby jeszcze bardziej z aktywizować go do działania na rzecz Cesarstwa Arctic i pokazać, że jest on równie ważny jak ja jak nie najważniejszy. Cała debata dobiegnie końca 25 czerwca i wszystko wskazuje na to, że zakończy się ona pozytywnymi zmianami takimi jak wolne, powszechne i demokratyczne wybory parlamentarne do Cesarskiego Zgromadzenia Legislacyjnego czy zwiększenie roli Rządu Jego Cesarskiej Mości.

Pozdrawiam Czytelników “Arctiq News”:
Wasz Redaktor, JCW Arctos I (-)

Najnowsze informacje z Arctiq

Stopniowo małymi krokami Cesarstwo Arctiq rozwija się w różnych dziedzinach życia społecznego. W środę 3 czerwca udało nam się osiągnąć magiczną liczbę 7 obywateli z kolei dzień wcześniej zamieściłem część mapy v-świata z lokacją Cesarstwa Arctiq, które za sąsiadów ma Monarchię Austro-Węgier (Ziemia Franciszka Józefa), Królestwo Dreamlandu oraz Księstwo Sarmacji (Teutonia). Jednym słowem mamy za sąsiadów ważne i znane państwa. Muszę wspomnieć również, że od 26 maja nasze państwo jest oficjalnym członkiem Mikronacyjnej Unii Piłkarskiej (MUP).

Cesarstwo Arctiq na mapie v-Świata:
undefined

Pozdrawiam Czytelników “Arctiq News”:
Wasz Redaktor, JCW Arctos I (-)