Pomoc Czat Poczta Główna      
    
    
    
    

 

Republika Baridas jest państwem, które zawitało w polskim internecie z dniem 25 czerwca 2002 roku. Pomysł na powstanie tego kraju powstał już w marcu, a wykonanie wszystkich stron jak i ich odpowiedniego układu zajęło około 3 miesięcy.

Republika Baridas była jednym z najbardziej aktywnych państw wirtualnych jakie istniej± w Polsce. Od samego pocz±tku państwo to odnalazło swoje miejsce i pozycje w¶ród pozostałych krajów. 

Pewnego dnia Republikę Baridas dopadł kryzys, który trwa do dzi¶. Było wiele działań reanimacyjnych. Trwa kolejne, które zdecyduje o 'być albo nie być' Baridasu.

Na tej stronie można odnaleĽć najważniejsze informacje dotycz±ce Republiki Baridas. Wszystkie działy zawieraj± dane, które należy wiedzieć o naszym państwie. 

Podstawowym miejscem życia każdego polskiego państwa wirtualnego jest lista dyskusyjna. Wszelkie informacje na ten temat można odnaleĽć w dziale lista dyskusyjna. Tam znajduje się adres strony, netykieta zachowania jak i informacje o sposobie zapisu.

Strony Republiki Baridas s± w miarę przejrzyste - można tutaj odnaleĽć sporo informacje o naszym państwie. Jednakże czekamy na wszelkie sugestie co do stron (e-mail 

 

 


wszelkie prawa zastrzeżone