Forum.mikronacje.info odżyło

Dokładnie tak. Chociaż najstarsze Szoszoinki wieściły, że forum.mikronacje.info nigdy już bladych ani czerwonych twarzy nie ugości, to jednak nastał dzień, w którym gołąb pocztowy od Swawolnego Byka obwieścił te zaskakującą nowinę.

Jedna z najbardziej zaciekłych zwolenniczek izolacji mikronacji, ruchu, który zdaje się zbierać sympatetyków na całym v-świecie, Wieszcząca Wierzba. Marzenia Wieszczącej o wyizolowaniu Okoczii i wszystkich mikronacji ze społeczności międzynarodowej mogą teraz ulec w gruzac. Wierzba zaszyła się z tego powodu w swoim tipi i od trzech dni odmawia przyjmowania pokarmów.
Jedna z najbardziej zaciekłych zwolenniczek izolacji mikronacji, ruchu, który zdaje się zbierać sympatetyków na całym v-świecie, Wieszcząca Wierzba. Marzenia Wieszczącej o wyizolowaniu Okoczii i wszystkich mikronacji ze społeczności międzynarodowej mogą teraz legnąć w gruzach. Wierzba zaszyła się z tego powodu w swoim tipi i od trzech dni odmawia przyjmowania pokarmów.

Okazuje się, że forum, na którym ongiś życie mikronacji się skupiało, które główną areną dyskusji było – powstaje. Wolno to idzie, bo kolos z niego, a czy kto widział wielkiego starego bizona, co spał lat kilka, i powstaje w mig? No nikt nie widział.

Jest jednak nadzieja, że ta nietypowa polana, co bladzi i czerwoni się spotkać mogą, ale nie oko w oko, a gołębiami jedynie (swoją drogą, gdzie te gołębie lądują? Co jedzą?), odżyje. Szoszoinów wielce ta informacja podekscytowała, oto co usłyszeliśmy od Sromotnego Zęba:

– Ja to od wiosny mówiłem, że coś się święci! Kto to widział, żeby tyle gołębi na niebie latało? Raz mojego czółna nie przykryłem, rano przychodzę, a tu całe obs…

Tutaj wypowiedź Sromotnego Zęba nabiera bardziej emocjonalnego zabarwienia, więc przytaczać jej dalej nie będziemy. Kto żyw jednak i jeszcze wierzy, że dyskusje między bladymi mogą coś dobrego do mikronacji wnieść, niech zmierza na forum tą ścieżką.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s