Dzień prawdy w Dreamlandzie - Każdy CZWARTEK !

<< >> 2


Słowo Naczelnego

Krócej bo krócej, ale...


Dopiero 3 dni temu dostałam dostęp do komputera i internetu. Miałam wiele zaległości, ale obiecałam sobie, że ten numer dzisiaj wyjdzie. No i się udało. Krócej bo krócej, ale znowu na półkach :)

oJa


Praca w tygodniku "Dream Reporter" - najlepszym tygodniku


Dołącz do grupy ludzi sukcesu...

Ty również możesz stać się członkiem naszego zespołu redakcyjnego. Zarówno Ty jaki i każdy inny widzi, że Królestwo Dreamlandu kołysa się na krawędzi przepaści. To my chcemy i przywrócimy Jego świetność, natomiast TY możesz do nas dołączyć !

Współpracę z nami możesz nawiązać zawsze, ale tylko teraz masz możliwość stać się redaktorem tygodnika "Dream Reporter". Tej szansy możesz już nie mieć. Wiesz dlaczego ? Nie wyobrażam sobie, aby kiedykolwiek ktoś z nas chciał zrezygnować !

Czy TY zrezygnowałbyś z pracy w redakcji najbardziej poczytnego tygodnika w Dreamlandzie ?

Jeżeli choćby cień wątpliwości przemkną przez Twoją głowę - nie odpowiadaj na ofertę, bo MY potrzebujemy ludzi którzy wierzą w siebie, a to TY będziesz współtwórcą tygodnika "Dream Reporter".

Jeżeli jesteś pewien, że wiesz co robisz, napisz na adres dreamreporter@autograf.pl w temacie listu napisz: ZATRUDNIENIE. W treści listu napisz dlaczego to właśnie Ty miałbyś do nas przyłączyć. Dlaczego to Ty miałbyś zarobić ponad 3000 D rocznie ? Dlaczego to Ty miałbyś zarobić ponad 250 D miesięcznie ?

Dream Media PressDalej...Stopa redakcyjna


Wydawca: Dream Media Press e-mail: dreamreporter@autograf.pl
Adres: Solardia; Dreamopolis; ul. Hammeta 3
Redaktor Naczelny: Olga 'oJa' Janiszewska e-mail: oja@autograf.pl

Redakcja:
Sport: Bartosz SZKODI Lenczowski e-mail: szkodi@interia.pl
Gospodarka: Claudio Vij Dyrk e-mail: claudio@autograf.pl


Copyright © 2004 by Dream Media Press (dreamreporter@autograf.pl) :: Redaktor Naczelny Olga 'oJa' Janiszewska