Metro w Internetii

Witaj na jednej ze stacji metra w Internetii! Wszystkie stacje to obiekty niezwykle nowoczesne zaprojektowane przez specjalistów, architektów i inżynierów ze Stanów Zjednoczonych. Projektując metro dołożyli oni wszelkich starań, aby zapewnić podróżującym komfort, a jednocześnie spełnić wszystkie najsurowsze zasady bezpieczeństwa.

Na każdej ze stacji znajdziesz dziesiątki sklepów, kiosków, butików i restauracji, więc jeśli masz trochę czasu, będąc np. zmęczonym po powrocie z pracy, zanim udasz się w podróż do domu zajrzyj do jednej z nich, to naprawdę świetnie rozwiązanie. Oczywiście na stacjach metra nie zabrakło również oddziałów NBS, poczty scholandzkiej, czy budek telefonicznych. Stacje metra, jak i same kolejki są monitorowane, a nad zapewnieniem bezpieczeństwa naszym podróżnym czuwają specjalnie wynajęte i przeszkolone do tego celu firmy ochroniarskie, metro w Internetii to obiekt w pełni bezpieczny. Perony są obszerne, dla oczekujących przygotowano wygodne krzesełka, a znajdujące się na każdej stacji telebimy pozwolą Ci, jeśli tylko tego zapragniesz na obejrzenie nadawanych w tym czasie programów.

Metro obsługiwane jest przez najnowocześniejsze na całym świecie kolejki, specjalnie skonstruowane na potrzeby Internetii przez brytyjskich fachowców, a wyprodukowane we Francji, słynącej z produkcji świetnych pojazdów szynowych - pociągów, czy właśnie kolejek metra. Pojazdy, które otrzymały nazwę INNER, przewożą pasażerów z prędkością 150 km/h, przy tym poruszają się prawie bezgłośnie! Kolejki te gwarantują naszym podróżnym wygodę i bezpieczeństwo. Nie pozostaje Ci nic innego jak tylko skorzystać z usług interneckiego metra! Miłej podróży!

Cennik: transport w całej Scholandii jest całkowicie darmowy, więc każdy może korzystać z połączeń metra ile tylko chce.

Metro w Internetii co 2 minuty przybywa na każdą ze stacji, więc nie obawiaj się jeśli właśnie odjechało jedno z nich, następne będzie za chwile!

Kliknij, aby udać się w podróż!
kliknij, aby powiększyć
Stacja metra w Internetii

kliknij, aby powiększyć
Ruchome schody przy wejściu

kliknij, aby powiększyć
Odjazd metra ze stacji

kliknij, aby powiększyć
Peron metra