Witamy !

Zajrzyj do Kanikogradu, by pospacerować wąskimi uliczkami starego miasta, odwiedzić tajemnicze celtyckie budowle, liczne galerie i muzea oraz spędzić aktywnie czas w jednej z atrakcji sportowych naszego miasta. Kanikograd to miejsce elitarne, mieszkało tu pięciu marszałków parlamentu, może Ty będziesz szósty...? Zapraszamy do zwiedzania i do zamieszkania w stolicy prowincji Dolii i Faerie.


Zostań Mieszkańcem


   Biblioteka w Kanikogradzie
Dodany: 22.03.2008, 16:53 Autor: Janusz Lis
Otwarta została pierwsza biblioteka w Kanikogradzie. Znaleźć można w niej między innymi opowiadania z archiwalnych numerów Życia, książki i sztuki teatralne, a także dawne i aktualne wydania gazet.

Bibliotekę można znaleźć pod adresem:
http://biblioteka.mikronacje.info/


   Wyscig na torze w Kanikogradzie rozstrzygniety
Dodany: 04.03.2008, 16:40 Autor: Janusz Lis
Przed kilkoma dniami na torze F1 w Kanikogradzie zmierzyli się kierowcy Scholandzkiej Ligi Sportów Motorowych. W kwalifikacjach pole position zdobył zawodnik zespołu Super Aguri, Robert Marecki, któremu w pierwszym rzędzie towarzyszył Syrlian Diaz.

Ostatecznym zwycięzcą zawodów został Robert Marecki, który na metę przyjechał przed Arturem Urbanem i Marcinem Landeckim.

Relacja z kwalifikacji
Relacja z wyścigu


   Nowa wystawa w Galerii Fotografii
Dodany: 01.03.2008, 22:40 Autor: Janusz Lis
Zapraszam serdecznie do Galerii Fotografii, gdzie wystawione zostały prace pana Michała Śwircza. Zachęcam jednocześnie wszystkich do nawiązywania współpracy z Galerią. To się opłaca!

Zobacz wystawę


   Krasnale Ogrodowe przyznane
Dodany: 23.02.2008, 00:54 Autor: Janusz Lis
Długo przygotowywana ceremonia przyznania Krasnali Ogrodowych wreszcie się odbyła! Zwycięzcą tego plebiscytu został Pan Marcin Landecki, który zasłynął tym, że nakłaniał do przybycia do Scholandii realnych przyjaciół i wyłudzał od nich kwotę startową.

Nagrodę, statuetkę Krasnala Ogrodowego, wręczył prefekt DiF, Janusz Lis.<< 2 z 16 >>

Powered by PsNews