NPS pełna kobiet! NPS łączy się z SPK!

W imieniu własnym oraz wszystkich członków Nowej Prawicy Sarmackiej, w tym także tej piękniejszej części naszego gremium ;) pragnę z wielką radością poinformować, iż w dniu dzisiejszym formalnie doszło do zakończenia rozmów oraz do połączenia Nowej Prawicy Sarmackiej z Sarmacką Partią Kobiet “Rodziną”. Przedstawicielki SPK dołączyły tym samym do grona członków NPS.

Nowa Prawica Sarmacka stała się pierwszą w historii sarmacką partią, w której na chwilę obecną kobiety stanowią 60% stanu osobowego członków :) Jest ich dokładnie 8 wobec 6 mężczyzn :) Bardzo się z tego cieszymy!

Nowa Prawica Sarmacka jest także pierwszą partią sarmacką w historii, która postawiła na ścisłą współpracę między obiema płciami. Sarmacja cierpi na brak kobiet, zaś naszym zdaniem jest możliwe by to się zmieniło. Dlatego też bardzo ważną funkcję w NPS obejmie dotychczasowa przewodnicząca SPK, dziś posłanka, Pani Anna Fryziak y Euskadi - która obejmuje stanowisko Sekretarza Generalnego NPS.

3 Odpowiedzi to “NPS pełna kobiet! NPS łączy się z SPK!”


 1. 1 A0611 grudzień 5, 2007 @ 15:38

  Czyzby Panie zapomnialy juz o stosunku do kobiet Przewodniczacego NPS?

 2. 2 Arakiel grudzień 5, 2007 @ 16:01

  Jakiż ten stosunek jest? IMO bardzo pozytywny :):):) Nawet Margo jest w NPS :) Ciekawe, prawda Wiewiórko? :)

  Jak sądzę Panie z Sarmacji, i nie tylko, mogą wiele dobrego o moim stosunku do nich powiedzieć. Raczej znacznie więcej niż złego.

 3. 3 Marietta grudzień 5, 2007 @ 21:10

  Chciałabym uspokoić tych, którzy ewentualnie tak dbają o nas kobiety ale sądzę, że stosunki będą poprawne.
  Zawsze jest strach na początku… ale to mija… :D
  Dlatego proszę mi wierzyć, jesteśmy kobietami ale nie mało rozgarnięte jak większości mężczyzn w głowach się zakodowało ;)
  Tu nasuwa mi się takie zdanie, które gdzieś przeczytałam
  “Kobieta…o niej nigdy nie można wiedzieć co zrobi i dokąd zaprowadzi…” :)
  Zatem, dajmy sobie szansę i możliwość porozumienia, co więcej współdziałania.

Napisz odpowiedź
NPS jest centroprawicową partią Księstwa Sarmacji, która za cel stawia sobie zrównoważony rozwój Kraju, w oparciu o samorządność, współpracę i budowę silnych relacji wewnątrzsarmackich.Redakcja zastrzega sobie prawo do skracania lub usuwania komentarzy.

NPS w działaniu

Odwiedzono nas

 • 3,972 razy.