Debaty!

LDKS to spam, więc nie wszyscy na nią zaglądają. Forum to spam, więc nie wszyscy na nie zaglądają. Prasa to nie spam, ale właściwszą jej formą debaty jest debata w artykułach, nie komentarzach. Do stajni Petycji i Razem dołączają zatem Debaty. Pytanie w tytule jest, rzecz jasna, retoryczne — na tym etapie nie sposób ocenić, czy nowy serwis jest potrzebny — niemniej wszelkie uwagi są mile widziane.

Tymi słowami, wypowiedzianymi przez JKM Piotra Mikołaja, rozpoczął w dniu dzisiejszym żywot nowy tematyczny serwis naszej społeczności. Obok dotychczasowych “Razem” i “Petycji” pojawiły się “Debaty”. Jak wytłumaczył sam Książę - ma to być miejsce, gdzie swobodnie będzie można rozmawiać i dyskutować. Bez spamu (liczymy na wprowadzenie ograniczeń przynajmniej), z kulturą. Istnieje możliwość, że dzięki temu poziom debaty wzrośnie.

Uruchomienie serwisu doskonale wpisuje się w działania NPS, która od początku swojego istnienia dąży do merytorycznej debaty pozbawionej elementów ad personam i innych, wyssanych z palca, bzdur. Chcemy by sarmackie debaty były konstruktywne, przynosiły określone korzyści, a i by dzięki nim ludzie lepiej się poznawali.

Lider NPS zapoczątkował w nowym serwisie nową debatę - Jaka sarmacka polityka? Zachęcamy wszystkich do wzięcia w niej udziału, a jednocześnie do testowania nowego serwisu.

Serwis debat jest dostępny dla wszystkich mieszkańców pod adresem http://www.debata.sarmacja.org/ Dziękujemy JKM!

6 Odpowiedzi do “Debaty!”


 1. 1 Skarbnikow styczeń 29, 2008 @ 14:26

  “…Uruchomienie serwisu doskonale wpisuje się w działania NPS, która od początku swojego istnienia dąży do merytorycznej debaty pozbawionej elementów ad personam i innych, wyssanych z palca, bzdur…”

  Ilość merytorycznych debat NPS w tej kadencji == 0

 2. 2 A9211 styczeń 29, 2008 @ 14:28

  “Uruchomienie serwisu doskonale wpisuje się w działania NPS, która od początku swojego istnienia dąży do merytorycznej debaty pozbawionej elementów ad personam i innych, wyssanych z palca, bzdur.”

  Obłuda kwadrat.
  Powiem więcej, obłuda silnia.

 3. 3 Arakiel styczeń 29, 2008 @ 14:31

  A nie kwadrat silnia? :)

  @Skarb - !=0 masz rację. NPS dyskutuje i zaczęła to już przed kadencją.

 4. 4 A9149 styczeń 29, 2008 @ 15:29

  “NPS, która od początku swojego istnienia dąży do merytorycznej debaty pozbawionej elementów ad personam”

  Co było widać szczególnie w przedostatnim artykule.

  Oczywiście sam system debat bardzo mi się podoba. Pewne kwestie techniczne trzeba jeszcze dopracować ale myślę, że spełni swoje zadanie.

 5. 5 Arakiel styczeń 29, 2008 @ 15:38

  Panie Joniak, w przedostatnim artykule ma pan argumenty ad personam? O. Ciekaw. Jakie?

 6. 6 A9149 styczeń 29, 2008 @ 16:38

  Owszem, mam. Cytat:

  “Wobec powyższego, wobec pełnej ignorancji postawy, wobec niechlujstwa i braku kompetencji”

  ,który to wniosek wyciągnął Pan z literówki (tak, literówki!) w mailu na LDKS, który do tego nie był autorstwa “oskarżonej”. Jeżeli to jest Pana zdaniem merytoryczna dyskusja, to chyba się nie dogadamy.

Napisz odpowiedź

Musisz się zalogować by móc komentować.
Odwiedzono nas

 • 9,009 razy.
NPS jest centroprawicową partią Księstwa Sarmacji, która za cel stawia sobie zrównoważony rozwój Kraju, w oparciu o samorządność, współpracę i budowę silnych relacji wewnątrzsarmackich.Redakcja zastrzega sobie prawo do skracania lub usuwania komentarzy.