Interpelacja poselska

Szanowny Panie Kanclerzu,
Szanowny Panie Prezesie!

W związku ze znacznym rozrostem rubryki PRASA na głównej stronie internetowej Księstwa Sarmacji zwracam się z interpelacją poselską do Panów w sprawie zapytania o przyczynę braku usunięcia oraz z prośbą o usunięcie następujących agencji prasowych, które od dawna (niektóre prawie rok!) nie przejawiają jakiejkolwiek aktywności prasowej:

Dziennik Królewski
Kuźnia — centrum rozwoju inicjatyw
Gazeta Teutońska
Blog Konrada von Staufen
Magazyn Talk
Informator Sclaviński
Tropikańczyk
Biuletyn UKL
Podaj dalej
ZIELNYBÓRpress
Principiado
Sarmacki Monarchista
Przegląd Polityczny
Sclav
Wieści Lolardyjskie
Wieści
Traktorzysta Stiepanowski
Głos Fioletowych
Kurier Santa Ana

Po co ta zmiana?

Rynek prasy stanie się przejrzysty, uwolnione zostaną “literki” dla innych nowych powstających i działających mediów, których to “literek” obecnie zaczyna brakować. Przeciętny mieszkaniec będzie miał zawsze aktualne informacje na tapecie, a obrazu całości nie zaciemnią mu “śmieci”.

Proszę o odpowiedź na wskazane pytanie plus informację na temat - kiedy zmiany zostaną wprowadzone?

Przypominam, że na udzielenie odpowiedzi na interpelację poselską Pan Kanclerz ma 7 dni, jeśli chodzi o PPASI to liczę na dobroć serca i odpowiedź ku ogólnemu dobru.

6 Odpowiedzi do “Interpelacja poselska”


 1. 1 Edyta luty 4, 2008 @ 12:06

  Co do “Podaj dalej” i “Teutońskiej Gazety” to jest coś racji że można to usunąć, ponieważ ta pierwsza pozycja z tych gazet istniała tylko w okresie istnienia SPK i nawet w jej trakcie zamarła już. Natomiast druga gazeta co ukrywać ponoć nie funkcjonuje od kiedy większość mieszkańców Marchii przeniosła się do KNT. Więc pomysł usunięcia tych pism uważam za trafiony, a pozostałe pisma są mi jeszcze mniej znane więc tym bardziej bym je usunęła.

 2. 2 Guedes de Lima luty 4, 2008 @ 13:43

  Przegląd Polityczny ?!

 3. 3 Arakiel luty 4, 2008 @ 14:12

  PP jako gazeta działa tylko na forum Sclavinii - a mowa jest o rubryce prasa na glownej WWW KS :) Gdyby PP był redagowany tak by był pokazywany na głównej www to nie byłby w tym spisie.

 4. 4 A9149 luty 4, 2008 @ 16:33

  Co do Informatora Sclavińskiego, którego kiedyś prowadziłem to potwierdzam - można usunąć. Nie planuję obecnie powrotu tej gazety. Może kiedyś.

 5. 5 A9211 luty 5, 2008 @ 20:57

  Sclav może być usunięty. Nie będę nic pisał na nim zapewne.

 6. 6 Yaraeh luty 8, 2008 @ 14:57

  Czy tylko dlatego, że ktoś nie siedzi przed komputerem codziennie i nie pisze codziennie w swojej gazecie, to natychmiast trzeba mu tę gazetę usunąć?

Napisz odpowiedź

Musisz się zalogować by móc komentować.
Odwiedzono nas

 • 9,020 razy.
NPS jest centroprawicową partią Księstwa Sarmacji, która za cel stawia sobie zrównoważony rozwój Kraju, w oparciu o samorządność, współpracę i budowę silnych relacji wewnątrzsarmackich.Redakcja zastrzega sobie prawo do skracania lub usuwania komentarzy.