Znajdujesz się na terytorium największego polskiego państwa wirtualnego — KSIĘSTWA SARMACJI. Czym jest państwo wirtualne (mikronacja)? Państwo wirtualne jest organizmem, który działa w taki sposób, jak gdyby był rzeczywiście istniejącym państwem. Sarmacja jest bardzo aktywnym społeczeństwem, które wykształciło świadomość narodową, posiada własne władze (centralne i samorządowe), rozbudowany system prawny oraz historię i kulturę sięgające czasów starożytnych.

Sarmacja jest wspólnotą, w której każdy może znaleźć miejsce dla siebie. Daje możliwość realizacji tych celów, które trudne są do osiągnięcia w rzeczywistym świecie. W Sarmacji masz niepowtarzalną szansę zostać szlachcicem i możesz sprawdzić swoje umiejętności jako polityka, działacza społecznego, dziennikarza, artysty, akademika, człowieka rozrywki, sportowca, wojskowego, przedsiębiorcy… jedyną granicą jest Twoja wyobraźnia! Masz okazję spotkać tu wiele ciekawych, nietuzinkowych postaci oraz nawiązać nowe, interesujące znajomości.

Dlaczego Sarmacja? Jesteśmy najszybciej rozwijającym się polskim państwem wirtualnym. Wielokrotnie pisały o nas media. Posiadamy najbardziej rozwiniętą z wszystkich polskich mikronacji symulację gospodarki. Społeczeństwo sarmackie jest otwarte dla nowych przybyszów i bardzo sympatyczne ;-) Jeżeli szukasz wirtualnej ojczyzny, w której w sposób nieskrępowany będziesz móc spełniać swoje marzenia, nie szukaj dalej. Dołącz do nas już teraz!

http://www.sarmacja.org

Zapraszamy!


NPS jest centroprawicową partią Księstwa Sarmacji, która za cel stawia sobie zrównoważony rozwój Kraju, w oparciu o samorządność, współpracę i budowę silnych relacji wewnątrzsarmackich.Redakcja zastrzega sobie prawo do skracania lub usuwania komentarzy.

NPS w działaniu

Odwiedzono nas

  • 4,917 razy.