Witamy serdecznie w Biurze Poselskim Nowej Prawicy Sarmackiej i posła Tomasza von Thorn-Wołyńczyka.

Po co uruchamiamy dla Was to biuro? Chcemy zapewnić Wam dogodny kontakt z nami, bez względu na to, czy obecnie jesteśmy w sieci dostępni, czy nie. Kontaktując się z nami poprzez niżej podany adres email - specjalnie dla Was uruchomiony i dedykowany temu biuru, chcemy być dla Was zawsze dostępni, odpowiadając na Wasze maile, prośby i pomysły tak szybko jak to będzie możliwe.

Jak wiecie GG wielokrotnie zawodzi (gubienie wiadomości, zdechły serwer, etc.). Email jest w tym momencie gwarantem, że Wasza wiadomość, pomysł, czy prośba nie zostaną bez echa, i na pewno do nas dotrą. Cała korespondencja zostanie zachowana i nie zginie żaden Wasz email.

Z sylwetkami posłów i Waszych przedstawicieli w Izbie Poselskiej zapoznać się możecie w zakładce obok “Posłowie”.

Drogie Sarmatki, drodzy Sarmaci! Szanowni Wyborcy! Nie ważne, czy macie obywatelstwo, czy głosowaliście na NPS, czy nie głosowaliście wcale, nie ważne czy nas lubicie, czy nie. Ważne jest, że to biuro uruchamiamy dla Was. I tylko dla Was. Od dziś, od tej chwili możecie z nami kontaktować się w sprawach związanych z Izbą Poselską, Księstwem, Rządem poprzez poniższy adres. Ignoruje bądź denerwuje Was minister? Napiszcie. Władze Was olewają? Napiszcie. Po to jest ten email.

Posłowie Nowej Prawicy Sarmackiej zamierzają aktywnie i bez pardonu korzystać z przysługującego im prawa do kontroli poczynań administracji rządowej Księstwa Sarmacji.

poslowie.nps@gmail.com

 


Odwiedzono nas

  • 9,591 razy.
NPS jest centroprawicową partią Księstwa Sarmacji, która za cel stawia sobie zrównoważony rozwój Kraju, w oparciu o samorządność, współpracę i budowę silnych relacji wewnątrzsarmackich.Redakcja zastrzega sobie prawo do skracania lub usuwania komentarzy.