Rozlosowano grupy   Leave a comment

Wczoraj w godzinach wieczornych w Ghafurze odbyło się losowanie grup v-mundialu. Drużyny gospodarzy nie mogę uznać tego losowania za udane. Obie trafiły do tej samej grupy.

Losowania osobiście dokonał Prezes MUP, Jacques de Brolle. Składy grup bliżej można poznać wchodząc w menu po lewej. Dziś natomiast przedstawimy nasze typy, czyli kto awansuje, a kto nie ma większych szans.

 

Grupa A

Dreamland, Sarmacja, Okoczia, Scholandia.

Faworytami tej grupy z pewnością są Sarmacja oraz Scholandia. Czarnym koniem można określić Dreamland. Czerwoną latarnią, tradycyjnie już, pozostaje mało aktywna Okoczia.

Grupa B

Al Farun, Arctiq, Elderland, Neopolis

Niezwykle wyrównana grupa v-mundialu. Faworytami są: Neopolis oraz Elderland. Czarnym koniem Al Farun. Czerwoną latarnią, Arctiq.

 

Grupa C

Bantu, Natania, Surmenia, Trizondal, Mikrosławia

Faworytami grupy są Trizondal i Natania. Niespodziankę sprawić może Bantu i Mikrosławia. Na porażkę skazujemy Surmenią.

 

Grupa D

Al Rajn, Chattycja i Shania, Nordia, Parlandia, Austro-Węgry

Najciekawsza grupa jeśli chodzi o kibiców w Federacji Al Rajn. Faworytami są drużyny Chattycji i Shanii oraz Al Rajn. Czerwoną latarnią jak zwykle pozostaje Parlandia. Z wyjątkowo silnym składem czarnym koniem ogłaszamy Nordię oraz zawsze groźne Austro-Węgry.

 

 

Posted Styczeń 13, 2011 by Emirate News in Uncategorized

VIII v-Mundial w Chattycji i Shanii oraz Al Rajn   Leave a comment

Mundial w Chattycji i Shanii odbywa pierwszy raz historii tego państwa. Jednak w przypadku Sułtanatu Al Rajn jest to druga impreza tego formatu.

Oba kraje zawdzięczają tę imprezę w szczególności dwóm osobistościom, Jego Ekscelencji Wezyrowi Malik-al-Mulkowi oraz Jego Wysokości Sułtanowi Osamie bin Ramzaniemu. To te dwie osoby są fundatorami nowych stadionów i całej imprezy, a także czynnie uczestniczą w jego organizacji.

W tym miejscu należą się również ogromne podziękowania dla Jego Ekscelencji Marcina Sokołowicza z RSiT, który dołożył ogromną cegłę w organizacji tego v-mundialu projektując wszystkie stadiony nie tylko poprzedniego mundialu, ale także tego, który odbędzie się w ChiS i Al Rajn. Wywiad z nim już niedługo na naszym portalu.