Wolne Miasto Nilfgaard

Witaj Wędrowcze!

Znajdujesz się na Terytorium Wolnego Miasta Nilfgaard, które jest częścią Cesarstwa Valhalli. Czym jest to całe Cesarstwo? Cesarstwo Valhalli jest jedną z polskich mikronacji, o której więcej informacji znaleźć możesz tutaj.

Skoro jednak dalej jesteś tutaj, znaczy to, że jednak jesteś zainteresowany Wolnym Miastem Nilfgaard. Co takiego szczególnego jest w Wolnym Mieście Nilfgaard? Niezależnie jak długo będę się zastanawiał nad odpowiedzią, to będzie ona taka sama: Nie wiem. Czy jest coś co będzie cię tutaj trzymać do końca? Nie, to ma być Twoja decyzja, Ty i tylko Ty zdecydujesz o tym czy tutaj zostaniesz i wspomożesz nasz, czy może przejdziesz do innego Wolnego Miasta. Wiedz jednak, że my Twą decyzję uszanujemy. Cóż takiego jest w Wolnym Mieście Nilfgaard, że warto w nim zamieszakć? Pozwól więc, że na to pytanie odpowiem w kolejnym akapicie, krótką notatką charakteryzującą Nasze Miasto. Ok? No to zaczynamy.

Wolne Miasto Nilfgaard podzielone jest na trzy sektory. Część pierwsza jest częścią przeznaczoną na obiekty mieszkalne i sklepy. To tutaj możesz znaleźć swój dom, lub zakupić niezbędne rzeczy w jednym ze sklepów. Drugi sektor mieszczący się na obrzeżu miasta przeznaczony jest na przemysł rolniczy i przemysł lekki. To tutaj powstają artykuły spożywcze i te które są nam potrzebne do normalnego egzystowania w Cesarstwie Valhalli. Nie znajdziesz tutaj jednak żadnych obiektów z przemysłu ciężkiego. Ne ten rodzaj budowli przeznaczony został sektor trzeci, znacznie oddalony od części mieszkalnej i tej z lekki przemysłem. Wszystko zostało tak zaprojektowane, aby żaden obywatel nie był narażony na sąsiedztwo fabryki, a nasze produkty spożywcze były najlepszej jakości.

Jeśli jeszcze tu jesteś znaczy to, że jest w Naszym Mieście coś co przyciągnęło twą uwagę. Jeśli rzeczywiście tak jest, to zamieszkaj wraz z nami i wspomóż rozwój naszego Wolnego Miasta. Każda nowa osoba zostanie mile przywitana.