Gmach Narodów

Pełna wersja: Lista przedstawicieli.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Z dniem 21 sierpnia 2009 roku ogłasza się, iż oficjalnymi przedstawicielami Królestwa Surmeńskiego przy Organizacji Polskich Mikronacji są :

1. Aleksandros Patrikjosigos - Kanclerz,
2. JKM Paulos Petrosigos - Minister Spraw Zagranicznych.
Z dniem 24 sierpnia Timoteos Stefanosigos staje się 3 członkiem delegacji Królestwa Surmeńskiego.
Witam serdecznie wszystkich :-)
Chciałbym poinformować Wasze Ekscelencje, że z kilku przyczyn, nt. których nie będę się tu rozpisywał (głównie duża ilość obowiązków w kraju) złożyłem właśnie rezygnację z funkcji reprezentanta Królestwa Surmeńskiego przy OPM. Chciałbym serdeczenie podziękować zarówno moim kolegom z delegacji, jak i wszystkim Ekscelencjom za współpracę.
Witam Ekscelencje,

Jestem nowym Archontem Królestwa Surmeńskiego, więc pozwolę sobie przedstawić nową delegację. Z postanowień wewnątrzrządowych, naszą delegację poprowadzi sam JKM Paulos Petrosigos. Ja niestety będę mniej aktywny. W razie potrzeby, i możliwości, nasza delegacja się powiększy.
Po mojej dymisji z funkcji Archonta, funkcję tę obiął ks. Markos P.V. de Zepp. Tesmotetą Spraw Zagraniczynych zostałem ja i wraz z JKM Paulosem Petrosigosem będę reprezentował Królestwo Surmeńskie.

Witam!
Pożegnania nadszedł czas...

Dzisiaj skończyła się moja kadencja jako Tesmotety Spraw Zagranicznych Królestwa Surmeńskiego. Wraz z tym, straciłem prawo reprezentowania Surmenii w Organizacji. Na chwilę obecną (do czasu wyboru nowej Archontei) jedynym reprezentantem przy OPM jest JKM Paulos Petrosigos. Jeżeli sami tego nie zrobią, poinformuję Wasze Ekscelencje o nowych urzędnikach.

Dziękuję za te kilka chwil razem. Zdravo!
Szkoda, że tak zacne osobistości nas opuszczają, ale myślę, że nie na długo Wink.
Pozdrawiam Waszą Eminencję.
Panie Sekretarzu Generalny,
Wasze Ekscelencje,

Tak jak zapowiadałem, nowi urzędnicy Królestwa Surmeńskiego:
mjr. Timoteos Stefanosigos (Archont)
JKM Paulos Petrosigos (Tesmoteta Spraw Zagranicznych)
Witam ponownie wszystkich i każdego z osobna!

Z dniem dzisiejszym przejmuję obowiązki przewodniczącego delegacji Królestwa Surmeńskiego w Organizacji Polskich Mikronacji do czasu uporządkowania spraw wewnętrznych w państwie. Odciążam tym samym Dostojnego Majora Stefanosigosa z nadmiaru obowiązków.
Stron: 1 2
Przekierowanie