Gmach Narodów

Pełna wersja: Przedstawicielstwo Rzeczypospolitej Eskwilińskiej przy OPM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Aureliusz Łuczak

Delegacja Rzeczypospolitej Eskwilińskiej przy OPM ma następujący skład:
Adam Zygmunciak - Prezydent Rzeczypospolitej Eskwilińskiej, przewodniczący delegacji
Aureliusz Łuczak - Minister Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Eskwilińskiej, członek delegacji
Serdecznie witam Delegacje Rzeczypospolitej Eskwilińskiej Smile
Moje nazwisko Jaskoviakus Anonimus. Jestem nowym Ministrem Spraw Zagranicznych RE. W związku z tym mam zaszczyt poinformować, że skład delegacji Rzeczypospolitej przy OPM jest następujący:
Adam Zygmunciak - Prezydent Rzeczypospolitej Eskwilińskiej, przewodniczący delegacji
Jaskoviakus Anonimus - Minister Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Eskwilińskiej, członek delegacji
W związku z okresem letnim i utrudnieniami związanymi z brakiem dostępu do internetu przez delegatów, udzielony został dostęp do Gmachu, dla
Martinusa de Wilczyno, na podstawie wpisów na forum Rzeczypospolitej.

Do powrotu pełnoprawnych dotychczasowych reprezentantów. Status Reprezentanta dla wyżej wymienionego będzie tymczasowy.
Witam Wasze Ekscelencje!

Prezydent Rzeczypospolitej Zygmunciak i Minister Spraw Zagranicznych Anonimus czasowo są nieobecni. Do ich powrotu mam zaszczyt być reprezentantem Eskwilinii w OPM-ie. Liczę na owocną współpracę.

Pozdrawiam
(-) Martinus de Wilczyno
Spieszę poinformować, że znów mogę pełnić obowiązki przedstawiciela Rzeczypospolitej przy OPM.
Do delegacji Rzeczypospolitej dołączył na stałe premier Wilczyński. Skład wygląda więc następująco:
Marcin Wilczyński - Przewodniczący Rady Rządowej, członek delegacji
Jaskoviakus Anonimus - Minister Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Eskwilińskiej, członek delegacji
Ekscelencjo Sekretarzu Generalny, Ekscelencje.
Wczoraj JE Prezydent Zygmunciak przyjął moją dymisję ze stanowiska Ministra Spraw Zagranicznych i powołał mojego następcę na tym stanowisku. W związku z tym informuję o nowym składzie Delegacji Rzeczypospolitej Eskwilińskiej przy OPM:

Marcin Wilczyński - Przewodniczący Rady Rządowej, członek delegacji
Cheewazz Khadil - Minister Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Eskwilińskiej, członek delegacji

Serdecznie dziękuję za owocną współpracę przez ostatnie pół roku i życzę owocnych debat.
Witam serdecznie. Po krótkiej przerwie powracam do delegacji Rzplitej przy OPM. Zastąpię dona premiera Marcina Wilczyńskiego. A więc skład delegacji wygląda następująco:

Cheewazz Khadil - Minister Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Eskwilińskiej, członek delegacji
Jaskoviakus Anonimus - Sekretarz Stanu Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Eskwilińskiej, członek delegacji
Po wyborach prezydenckich w Republice Eskwilinii skład naszej delegacji ulega drobnej zmianie. Będzie się on od dziś prezentował następująco:
Ursus A.Prystor- Prezydent Rzeczpospolitej Eskwilińskiej, przewodniczący delegacji
Cheewazz Khadil- Minister Spraw Zagranicznych Rzeczpospolitej Eskwilińskiej, członek delegacji
Jaskoviakus Anonimus- członek delegacji
Stron: 1 2
Przekierowanie