Gmach Narodów

Pełna wersja: Konkurs - zapytanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Marcel Hans

Wasze Ekscelencje!

Jakiś czas temu prosiłem WE o kontakt z przedstawicielami do spraw kultury w państwach, z których WE pochodzą. Odzew nie był niestety zbyt duży i niezbyt wiele udało mi się ustalić, w każdym bądź razie, wszystkim, którzy odpowiedzieli, dziękuję bardzo.

Jak WE wiedzą planowałem rozpisać konkurs na pomysły dotyczące współpracy kulturalnej w całym Mikroświecie (nie tylko w ramach OPM) w związku z tym pojawiły się jednak dwa problemy:
1. Kto miałby zasiadać w jury takiego konkursu? Czy mają WE jakiś pomysł? Ja widziałbym tutaj na pewno JE Sekretarza Generalnego, jednak jedna osoba to znacznie za mało.
2. Jakie nagrody moglibyśmy oferować zwycięzcy - tutaj zebrałem następujące propozycje:
a) nazwisko zwycięzcy i flaga państwa, z którego pochodzi na stronie OPM;
b) zwycięzca znajdzie się docelowo w Sali Zasłużonych;
c) zwycięzca będzie mógł wziąć udział w naradzie sekretariatu OPM nt. kultury;

Jak widać to są dwie kwestie otwarte i prosiłbym WE o odpowiedzi na nie, tak bym wspólnie z Sekretarzem Generalnym na podstawie dyskusji, która (mam nadzieję) znajdzie tutaj miejsce, podejmiemy decyzję i ogłosimy konkurs.
Nikt z Ekscelencji reprezentantów nie jest zainteresowany konkursem? Nikt się nie odniesie do kwestii nadmienionych przez Ekscelencję Dyrektora Marcela Hansa?
Trudno cokolwiek powiedzieć... Konkursy mogłyby by być środkiem współpracy kulturalnej, ale konkurs na pomysły na współpracę? Wygląda to tak, jakby JE Dyrektor naprawdę nie miał żadnych własnych pomysłów...
Panie Marcelu, proszę mi powiedzieć z kim Pan się kontaktował, bo do mnie żadna informacja nie dotarła...
(17.04.2011 22:52)Markus I Vilander napisał(a): [ -> ]Panie Marcelu, proszę mi powiedzieć z kim Pan się kontaktował, bo do mnie żadna informacja nie dotarła...
Pozwolę sobie odpowiedzieć na pytanie Waszej Królewskiej Mości. 13 marca Dyrektor Departamentu Kultury, Nauki Marcel Hans poprosił Przedstawicieli Państw Członkowskich o przekazanie drogi kontaktowej do członków rządów odpowiedzialnych za sprawy kultury i nauki, w temacie http://gmach.opm.org.pl/thread-558.html
Na apel odpowiedziało Królestwo Surmeńskie, Rzeczpospolita Eskwilińska, Rzeczpospolita Obojga Narodów, no i to byłoby na tyle.
Do WKM informacja mogła nie dotrzeć z racji, iż WKM nie był w składzie delegacji Królestwa Wurstlandii od 26 lutego i jak mniemam na bieżąco mógł forum OPM nie śledzić.
Dziękuję Panie Sekretarzu za odpowiedź.

Cytat:Jak WE wiedzą planowałem rozpisać konkurs na pomysły dotyczące współpracy kulturalnej w całym Mikroświecie (nie tylko w ramach OPM) w związku z tym pojawiły się jednak dwa problemy [...]

Yyy...Konkurs na pomysły dotyczące współpracy kulturalnej? Ktoś ma proponować za Pana Dyrektora Marcela Hansa pomysły na konkursy, które miałyby pojednać wszystkie mikronacje?

Aby zorganizować konkurs jednoczący, to odpowiedzmy sobie na pytanie, co łączy wszystkie mikronacje?

Marcel Hans

Wasze Ekscelencje!

Cytat:Wygląda to tak, jakby JE Dyrektor naprawdę nie miał żadnych własnych pomysłów...
Żałuję, że nie zaznaczył takiej uwagi WE, gdy publikowałem plan działania w OPM. To właśnie jeden z pomysłów -aby ludzie sami mogli kreować rzeczywistość, także na szczeblu międzynarodowym.
Panie Marcelu, proszę odpowiedzieć na moje pytanie.

Co łączy wszystkie mikronacje?

Marcel Hans

Jest to pytanie raczej filozoficzne. Łączy je język polski przede wszystkim.
Mógłby mi Pan podać przykładowy temat pracy profesorskiej?Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie