Gmach Narodów

Pełna wersja: Zapytanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ekscelencjo Sekretarzu Generalny,
Wasze Ekscelencje!


Zakładam ten wątek niosąc pewnego rodzaju zapytanie. Chciałbym się dowiedzieć, na jakim poziomie doprowadzono do rozwoju Biura ds. Uczelni Wyższych, czym się ono na chwilę obecną zajmuje, kto nim kieruje i kto jest w nim zatrudniony. Czy w ogóle - działa?

Przyznam szczerze, że pokładam wielkie nadzieje w rozwoju szkolnictwa wyższego w polskim mikroświecie, dlatego jeżeli brak będzie osób chętnych do zaangażowania się w pracę na rzecz biura, gotów jestem zgłosić się do tego osobiście.

Mam nadzieję, że Ekscelencja Sekretarz Generalny zrozumie moje intencje Wink.

Pozdrawiam,
Wasza Ekscelencjo, a co z kandydaturą WE na stanowisko Sędziego Trybunału Sprawiedliwości?
Wasza Ekscelencjo!

Cytat:Zakładam ten wątek niosąc pewnego rodzaju zapytanie. Chciałbym się dowiedzieć, na jakim poziomie doprowadzono do rozwoju Biura ds. Uczelni Wyższych, czym się ono na chwilę obecną zajmuje, kto nim kieruje i kto jest w nim zatrudniony. Czy w ogóle - działa? Przyznam szczerze, że pokładam wielkie nadzieje w rozwoju szkolnictwa wyższego w polskim mikroświecie, dlatego jeżeli brak będzie osób chętnych do zaangażowania się w pracę na rzecz biura, gotów jestem zgłosić się do tego osobiście.

Od momentu rezygnacji i odwołania p. Marcela Hansa z kierownictwa tego Biura, ew. działania w ramach jego wykonuję osobiście - czy też wykonywałbym, gdyby zjawiła się taka potrzeba. Wspieranie edukacji przez OPM jest w trakcie przebudowy - o czym świadczą prace nad nową konwencją, więc zdziwiłbym się, gdyby w połowie tego procesu zgłaszały się jakieś nowe uczelnie, chcące się akredytować przy OPM - tym bardziej, że i wcześniej ich nie było widać.

Tak więc - chwilowo działalność Biura ds. Edukacji znajduje się w zawieszeniu - głównie z uwagi na wspomnianą reformę. Ta zresztą po raz kolejny stanęła - bo delegacje, które domagały się możlwiości wyrażenia swojego zdania po czasie przeznaczonym na dyskusję, milczą, mimo, że taką możliwość otrzymały.
Przekierowanie