Gmach Narodów

Pełna wersja: Oświadczenie ws. aktywności w OPM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oświadczenie

Królestwo Nordii informuje, że po długich debatach na temat zasadności naszego członkostwa w Organizacji Polskich Mikronacji doszliśmy do wniosku, że Królestwo Nordii pozostanie w strukturach Organizacji. Jednocześnie, Królestwo Nordii wysyła nową delegację, wierząc, że będzie ona w stanie utrzymać aktywność naszego państwa na co najmniej zadowalającym poziomie.

Ponadto, Królestwo Nordii będzie starało się wziąć aktywny udział w pracach nad wszelkimi projektami reform mającymi na celu usprawnienie funkcjonowania Organizacji. Rozważymy również w przyszłości ubieganie się o status członka zwyczajnego, jeśli poszczególne państwa członkostwie wyrażą swą przychylność temu pomysłowi, jako że brakuje nam w tej chwili uprawnień, by wesprzeć godne poparcia propozycje naszym głosem, nie tylko dyskusją.
W imieniu swojego kraju z zadowoleniem przyjmuję to oświadczenie. Wierzę, że jest to dobry prognostyk na przyszłość. Rzeczpospolita Eskwilińska wyraża gotowość w pomocy powrotu Królestwa Nordii do grona stałych członków OPM. Jest to jednak uzależnione od dalszej aktywności i postawy delegacji Królestwa.

Adam de Sigmund, Prezydent Rzeczpospolitej Eskwilińskiej
Przekierowanie