Gmach Narodów
Gratulacje dla Konsula Królestwa Sclavinii, JE Guedesa de Limy - Wersja do druku

+- Gmach Narodów (http://opm.mikronacje.info/gmach)
+-- Dział: Sekretariat (/forum-3.html)
+--- Dział: Archiwum (/forum-42.html)
+--- Wątek: Gratulacje dla Konsula Królestwa Sclavinii, JE Guedesa de Limy (/thread-662.html)Gratulacje dla Konsula Królestwa Sclavinii, JE Guedesa de Limy - Kryspin van Buuren - 13.06.2011 13:40

Cytat:Awara, dnia 13 czerwca 2011 r.

Wasza Ekscelencjo,

Proszę przyjąć najserdeczniejsze gratulacje i życzenia z okazji wyboru na wysoki urząd Konsula Rządu Jego Królewskiej Mości Królestwa Sclavinii. Decyzja Jego Królewskiej Mości Emila I Potockiego jest najlepszym dowodem na to jak bardzo ceniona jest Pańska dotychczasowa działalność, rozpoczęta - jak wszyscy dobrze pamiętamy - w obliczu groźby dalszego obniżenia autorytetu Królestwa na arenie międzynarodowej. W moim osobistym odczuciu, Pański powrót do Królestwa Sclavinii umożliwiło zahamowanie niekorzystnych tendencji dla samego Królestwa oraz dzięki poparciu zdecydowanej większości społeczności międzynarodowej jestem przekonany, iż Królestwo Sclavinii w niedalekiej przyszłości zostanie Członkiem Organizacji Polskich Mikronacji.

W kierowanym przez Pana Rządzie widzę skuteczny instrument poszerzania sfery pokoju, bezpieczeństwa, rządów prawa, poszanowania praw obywateli i dostatku. Życzę Panu, Ekscelencjo Konsulu, dobrego zdrowia i pomyślności w realizacji wszystkich Pańskich zamierzeń. Pozwalam sobie również przekazać, także w imieniu całej Organizacji Polskich Mikronacji, pozdrowienia i najlepsze życzenia dla Pana i całego Rządu.

Wyrazy uznania,
Kryspin von Lichtenstein
Sekretarz Generalny OPM