Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nota dyplomatyczna do Prezydenta Mandragoratu Wandystanu
06.02.2010, 00:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.02.2010 01:03 przez Mateusz Walczak.)
Post: #1
Nota dyplomatyczna do Prezydenta Mandragoratu Wandystanu
Ekscelencje,

W dniu wczorajszym ambasador Królestwa Scholandii w Mandragoracie Wandystanu Pablo Neruda przekazał oficjalną notę dyplomatyczną skierowaną do Prezydenta Mandragoratu Wandystanu Pana Palpatyna Zgonarcha Lepkiego. Notę wystosowali Król Scholandii Jego Królewski Majestat Piotr Abogard Scholandii oraz przedstawiciele rządu: Premier Jerzy Mordecki von Porta Regni-Scholandzki von Schwaben-Scholandiae, Książę Bergii oraz Minister Spraw Zagranicznych Mateusz Walczak, Książę Elfidy.

Nota została umieszczona na Liście Dyskusyjnej Królestwa Scholandii, a także tutaj, na forum Organizacji Polskich Mikronacji w biurze Królestwa Scholandii. Poniższe pismo jest odpowiedzią władz Scholandii na artykuł http://www.wandystan.eu/wandea/strona,2241 oraz zachowanie Prezydenta Lepkiego, które można dostrzec w komentarzach.

Treść prezentuję poniżej.

==============

Szanowny Panie Prezydencie,

My Piotr Abogard Scholandzki wraz z Królewskim Rządem Scholandii, zwracamy się do Waszej Ekscelencji, Prezydenta Mandragoratu z oficjalną notą dyplomatyczną.

Pewne sprawy mocno nas zaniepokoiły. Postanowiliśmy na nie wcześniej nie reagować, być może było to wówczas błędem. Teraz jednak nie mieliśmy już wyjścia i zareagować musieliśmy, bo nie pozwolimy na drwienie, szydzenie i żarty z naszego kraju. Pewnie zastanawia się Pan Prezydent co mamy na myśli, już mówimy. Zaczniemy od ,,przemówienia prominentnego scholandczyka” autorstwa Pana Prezydenta. Głowie państwa, naszym skromnym zdaniem, nie przystoi takie zachowanie. Podobne zachowanie można było dostrzec na Koronacji w Księstwie Sarmacji, i te najświeższe – związane z wyprawą do Scholandii. Może Pana to bawi, ale nas nie. Robienie z Inselii ,,Chujnii” i „Grzybni” nie bawi nas ani trochę. Pański komentarz pod tym artykułem również nie można traktować jako przyjacielski w stosunku do Naszego kraju. Nie jest Pan Prezydent zwykłym obywatelem Mandragoratu Wandystanu, lecz obecnie najważniejszą w nim personą. Oczekujemy wyjaśnień, gdyż według nas takie zachowanie kraju z którym utrzymujemy oficjalne kontakty dyplomatyczne jest niedopuszczalne i ciężko uznać za przyjacielskie.


(-) Piotr Abogard Scholandzki, Król Scholandii

(-) Jerzy Mordecki von Porta Regni-Scholandzki von Schwaben-Scholandiae, Premier Królewskiego Rządu Scholandii, Książę Bergii

(-) Mateusz Walczak, Minister Spraw Zagranicznych Królestwa Scholandii, Książę Elfidy

Pozdrawiam,
Mateusz Walczak,
Książę Elfidy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01.05.2010, 23:08
Post: #2
RE: Nota dyplomatyczna do Prezydenta Mandragoratu Wandystanu
Wow, ciekawe że to tu opublikowaliście. Dawno mię w gmachu nie było przyznaję, ale na notę odpowiedziałem. Szkoda, że nie opublikowaliście również odpowiedzi, albo przynajmniej nie poinformowaliście, że publikujecie tę notę tutaj...
Jeśli nie uda się wam opublikować mojej odp. postaram się sam to zrobić.

I naprawdę jestem zdziwiony publikowaniem noty dyplomatycznej na forum OPMu...

Wandystan albo v-śmierć!

Agregat Palpatyn Zgonarcha Lepki
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości