Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Administracja stroną & forum
15.05.2010, 10:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.05.2010 23:17 przez Otto von Rutelheld.)
Administracja stroną & forum
Pozwoliłem sobie stary temat przenieść do Archiwum i stworzyć nowy.

W tym temacie będę informował o bieżących zmianach na Forum i Stronie OPM

Napierwszy ogień idzie:
1. Utworzyłem nowy dział "Archiwum" w Sekretariacie.
2. Posprzątałem fora, tj.:
a) Tam gdzie było więcej niż 1 strona, pozamykałem wątki i poprzenosiłem do Archiwum,
b) Poprzyklejałem tematy ważne, na przykład w Biurze ds. Uczelni wyższych, tak aby nie uciekały one na dół.
c) Poprzenosiłem komentarze do tematów ważnych do Archiwum. W przyszłości będą miały tag [Split], lub [Przeniesiony]
3. Otworzyłem dział: <Kawiarnia "Pod Geoidą"> dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Lecz każdy temat będzie przechodził przez ręce moderatora, który go pewnie puści alej.
4. W działach delegacji przypiąłem tematy Składu delegacji, a resztę tematów nieaktualnych pozamykałem.
5. Przydzielenie Królowi Dreamlandu rangi specjalnej "Król Dreamlandu".
6. Przypisanie pracownikom OPM rang specjalnych odpowiednich pełnionym funkcjom
7. Przydzielenie Królowej Samundy rangi specjalnej "Królowa ZKS".
8. Przeniesienie tematów z działu "Zarząd i Pracownicy OPM" do działu "Gabinet Sekretarza Generalnego", przyklejenie ich i usunięcie działu "Zarząd i Pracownicy OPM".

//edit: W przypadku zastrzeżeń zapraszam na PW. Zmiany są pewną propozycją, więc w każdej chwili mogę otworzyć wątki, odpiąć tematy, lub przywrócić wątki.

Mikołaj I do posła austriackiego hr. Walentego Esterhazy:
"Czy wie Pan, jacy byli najgłupsi polscy królowie? Pierwszy to Jan Sobieski, a drugi to ja - a to dlatego, iżeśmy obydwaj ratowali dynastie Habsburgów"
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
19.05.2010, 21:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.05.2010 00:51 przez Otto von Rutelheld.)
RE: Administracja stroną & forum
1. Przydzielenie Przewodniczącemu delegacji Zjednoczonego Królestwa Samundy, moderacji Biurem Zjednoczonego Królestwa Samundy.
2. (Trochę spóźnione, ale myślę, że jednak wypada poinformować) Odebranie Thorgautrowi Svenssonowi, Percianowi de Wega, oraz Michaelowi von Lichtensteinowi administracji forum.
3. Przyjęcie 2 nowych wątków, oraz 6 komentarzy w Kawiarni pod Eogidą
4. Przypięcie wątków:
a) w Sali Plenartnej
- Wystawa v-światowa,
- Kilka poprawek do karty OPM,
- Biuletyn OPM.
b) Gabinet Sekretarza
- Kolejny Szczyt OPM
5. Zamknięcie i przeniesienie do archiwum wątku z Gabinetu Sekretarza OPM
- Dokumenty OPM
6. Dodanie rangi "Ekspert".

"Czy wie Pan, jacy byli najgłupsi polscy królowie? Pierwszy to Jan Sobieski, a drugi to ja - a to dlatego, iżeśmy obydwaj ratowali dynastie Habsburgów"
19.05.2010, 23:21
Jutro o północy zostanie stworzone podforum w Sali Ekspertów. Na wniosek Pana Szucsa w temacie (http://gmach.opm.org.pl/thread-298-post-...#pid3907). Będzie się ono nazywało:

"Promocja i informacja"

W razie jakichkolwiek zastrzeżeń proszę o krótką wiadomość na PW, a stworzę odpowiedni wątek na forum do dyskusji w tej sprawie.

20.05.2010, 00:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.05.2010 08:11 przez Otto von Rutelheld.)
Godzina 0:36, dn. 20 maja 1010

Z 132 użytkowników forum po rewizji:
a) 34 osoby z rangą "Reprezentant" (dawniej 72),
b) 1 osoba z rangą "Ekspert" (dawniej rangi nie było),
c) 3 osoby z rangą "Administrator"(dawniej 5),
d) 1 osoba z rangą "Gość Akredytowany" (dawniej 6).

Wszystkie w kolejności alfabetycznej:

Ad a)
Adam Zygmunciak,
Alejandro de Catalan,
Alejandro de Catalan,
Anarchia,
August IV,
Aureliusz Łuczak,
Birkart Grellenort,
bogusj,
Eryk_z_Adamas,
FJ II,
J-P Lavandier,
Jacques de Brolle,
Jerzy I,
Karol Never,
ks Marcos kard. de Zepp,
ks Tomasz du Vallon,
Marek Lepki,
Martin van Buuren,
Mateusz Walczak,
Meisande V Gvandoya,
Melkor,
Michael von Lichtenstein,
MIvG,
Muggler Littendorff,
Patryk I,
Paulos Petrosigos,
Pavel Svoboda,
Piotr Abogard,
Thorgautr Svensson,
TimoteosStefanosigos,
Victor kard de Zepp,
Victorio Mortuus,
Vidor Simon,
zbbrow.

Ad b)
Tivadar Zoltan Szücs.

Ad c)
marcin.pospiech,
Otto von Rutelheld,
Piotr Koscinski

Ad d)
claudre

W przypadku niemożności odnalezienia, lub niepewności przedstawicielstwa poszczególnych osób. Zostały wysłane cztery zapytania dotyczące pięciu osób.
Wszelkie dostępy zostały ustalone według list reprezentantów zapisanych w Biurach Reprezentantów i Państwa Członkowskie, oraz Stowarzyszone odpowiadają za wszelkie problemy wynikłe z tego, iż nie zostały wysłane do nich zapytania z prośbą o podanie linka do profilu, a odpowiednie osoby nie uzyskały rangi "Reprezentant"

W razie jakichkolwiek problemów, zapytań, żali i propozycji, zapraszam na PW.

//edit: Uzyskałem odpowiedź na jeden list dotyczący jednej osoby. Dostęp został natychmiast przydzielony.

21.05.2010, 11:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.05.2010 11:29 przez Otto von Rutelheld.)
W związku z brakiem przeciwwskazań Członków na wniosek Pana Szjuczsza, w Sali Ekspertów stworzony został Poddział:
"Promocja i informacja"

22.05.2010, 15:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.05.2010 15:31 przez Otto von Rutelheld.)
Podzielenie wątku: "Wniosek o utworzenie Komisji Pięciostronnej" i przeniesienie dyskusji nad propozycją zmian w Trybunale Arbitrażowym do oddzielnego wątku w dziale "Sala Iustitia" o tytule:
"Dyskusja o zmianach dot. Trybunału Arbitrażowego"

22.05.2010, 19:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.05.2010 19:08 przez Otto von Rutelheld.)
Zmiana nicku użytkownika Adrian Scott, na Hadrian August.

12.06.2010, 21:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2010 21:27 przez Otto von Rutelheld.)
1. Zmiana nicku użytkownika Tomasz du Vallon na Karol I i przypisanie mu Tytułu specjalnego: Król Skarlandu

2. Przywrócenie użytkownikowi P. Petrosigos na powrót statusu "Reprezentant"

3. Stworzenie grupy: "Tymczasowa" i Przyznanie członkostwa użytkownikowi Nani, aby mógł złożyć na ręce SG OPM wniosek chęci przystąpienia do struktur OPM w Sekretariacie.

12.06.2010, 21:26
Otworzyłem także wątek, ponieważ za 3 dni, tj. we wtorek o 22 pragnę usunąć grupę "Tymczasowa" i udzielić możliwości głosu w dziale Sekretariat dla wszystkich. Ponieważ z Tow. Nani wyszła nieciekawa sytuacja, gdyż nie mógł on bezpośrednio umieścić wniosku, a musiał się ze mną kontaktować i tłumaczyć, co dla mnie jest co najmniej niezręczne. Niech zatem każdy "Zarejestrowany użytkownik" ma szansę bez proszenia umieścić wniosek w Sekretariacie.

Proszę o dzielenie się opiniami. Jeśli będą sprzeciwy, postaram się znaleźć inne proste rozwiązanie.

15.06.2010, 20:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2010 20:57 przez Otto von Rutelheld.)
1. Połączenie wątków [AUTOREKLAMA] Polecam swoją książkę i Polecam swoją książkę w jeden wątek: "Polecam swoją książkę"

2. W związku z rażącym niedopatrzeniem z mojej strony i nieotwarciem wątku, pomimo zapewnień otwarcia i za co serdecznie przepraszam, przedłużam ew. dyskusję nad udzieleniem w dziale Sekretariat możliwości zgłaszania wniosków dla wszystkich zarejestrowanych. Czas na to potrwa kolejne 3 dni, tj. w piątek o 22 wprowadzę to w życie.

Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości