Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Małe wyjaśnienie
28.07.2012, 17:47
Post: #1
Małe wyjaśnienie
Witam serdecznie.

W ciągu minionych dni w Gmachu Narodów byliśmy świadkami kilku nominacji. Jeśli chodzi o pana Johannesa Konigsegga, został awansowany na posła nadzwyczajnego i ministra pełnomocnego w Sekretariacie Organizacji Polskich Mikronacji. Sam zostałem powołany na funkcję szefa Zespołu dyplomatycznego przy Sekretarzu Generalnym w stopniu ambasadora pełnomocnego i nadzwyczajnego. Sama tytulatura w służbie dyplomatycznej Organizacji Polskich Mikronacji brzmi dumnie, jednak nie chodzi tutaj o posiadanie ładnie brzmiących tytułów, lecz chęci zrobienia czegokolwiek dla zabawę w dyplomację, politykę międzynarodową. Pan Johannes Konigsegg postanowieniem Sekretarza Generalnego JE Piotra diuka Kościńskiego podlega mojej osobie w Zespole dyplomatycznym. Uściślając, Zespół dyplomatyczny jest organem pomocnicznym Sekretarza Generalnego.

Każdy Sekretarz Generalny musi mieć osoby odpowiedzialne za te sprawy niezwykle istotne z punktu widzenia uprawnień szeroko pojętych Sekretarza Generalnego. W tej chwili nie mamy żadnego specjalnego postanowienia/zarządzenia wydanego przez Sekretarza Generalnego określającego obowiązki konkretnych pracowników Sekretariatu i łatwo się we wszystkim pogubić. Do czasu wyborów wszyscy działamy w porozumieniu z Sekretarzem Generalnym. Przypominam, że to uprawnienie Sekretarza Generalnego.

Decyzją JE Piotra diuka Kościńskiego pełnię funkcję p.o. Zastępcy Sekretarza Generalnego. Dziękuję Sekretarzowi Generalnemu za nominację i zaufanie.
Kadencja Sekretarza Generalnego JE Piotra diuka Kościńskiego powinna ulec zakończeniu dobre dwa miesiące temu. Jest to zaniedbanie, aczolwiek można to zrozumieć. Brak zainteresowania Organizacją przez delegacje państw Członkowskie jest zauważalne. Nie trzeba szukać by móc zauważyć.

Przed nami wybory - mogę potwierdzić, że do 3 sierpnia (włącznie) jest czas na zgłaszanie kandydatur na urząd Sekretarza Generalnego OPM http://gmach.opm.org.pl/thread-3784-post...l#pid13137
Wybory przeprowadzone zostaną przeze mnie.

Jaki los czeka Organizację Polskich Mikronację zależy zdecydowanie od Was samych, Drodzy przedstawiciele. Sugeruję zastanowić się nad tym i zachęcam do lektury debat w gabinecie Sekretarza Generalnego na forum, Sali plenarnej, kawiarni "Pod Geoidą".

Aktualizacja strony OPM "www.opm.org.pl" zostanie wstrzymana do czasu zakończenia wyborów. W najbliższym czasie udam się z wizytą do państw Członkowskich, mającą zainteresować państwa ponownie Awarą.
Sprawa "spambotów" mam nadzieję zostanie szybko rozwiązana.

mgr net. Kryspin van Buuren
Zastępca Sekretarza Generalnego OPM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30.07.2012, 14:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.07.2012 15:38 przez Kryspin van Buuren.)
Post: #2
RE: Małe wyjaśnienie
I po co tyle bzdurnego [...] w sprawie? To samo można zawrzeć w trzech zdaniach a przynajmniej ktoś to przeczyta.

________ p.o. z-ca SG _______
Pan Aleksander I Superfluum dostał 24-godzinnego bana w gmachu OPM za używanie słów wulgarnych, które godzą miejscu w jakim się znajdujemy. Nie będę tolerował w tym gmachu pieniactwa.
Porządek z uprawnieniami użytkowników jeszcze dziś.

Aleksander I Superfluum
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości