Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VI Zjazd Mikronacji
03.10.2010, 11:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.10.2010 17:02 przez Piotr Koscinski.)
VI Zjazd Mikronacji
Jako, że Ci wspaniali [———] [usunięte obraźliwe słowo – moderator] nie kwapią się do tego, aby będąc w OPM jakkolwiek zacząć działać w OPM, nawet udając, że są to pozwolę sobie wkleić link do ich inicjatywy bo uważam, że powinno to być umieszczone w OPM w widocznym miejscu. (Nawiasem, smutne, że OPM, a tym bardziej SPM nie ma nad tym patronatu, bo organizację pomijam)

http://zjazd.sarmacja.org/
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03.10.2010, 15:27
RE: VI Zjazd Mikronacji
Miał Pan odejść, to niech Pan odejdzie !

(-) Jego Królewska Mość - Markus I Vilander
Królestwo Wurstlandii
03.10.2010, 15:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.10.2010 13:21 przez Piotr Koscinski.)
[———] [usunięte obraźliwe słowa – moderator] ogniem Wink. Nie jestem już w strukturach OPM, Smile
03.10.2010, 17:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.10.2010 17:56 przez Markus I Vilander.)
To wypowiadać się również nie powinieneś Smile Proszę o reakcje władze OPM, bo zachowanie Pana Otto wciąż się nie zmienia !

Królestwo Wurstlandii
03.10.2010, 18:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.10.2010 13:21 przez Piotr Koscinski.)
Tu jestem poza strukturami, tu może się wypowiadać każdy zarejestrowany [———] [usunięte obraźliwe słowo – moderator] Tongue
03.10.2010, 18:31
To po jakiego grzyba mówisz, że odchodzisz, jak tego nie robisz?? teraz tu będziesz mącił?? Undecided

Królestwo Wurstlandii
03.10.2010, 18:36
Powiedziałem, że odchodzę z OPM ;]. Przyznam, że miło mi, że nie udajesz tej głupiej tytulatury Panów i Ekscelencyj Smile.

Może wróćmy do tematu - VI Zjazdu Mikronacji
03.10.2010, 20:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.10.2010 20:38 przez Ola Chojnacka.)
Pierwotnie myslałm nad przyjazdem, ale postanowiłem się nie rejestrować na stronie Zjazdu dopóki nie będę na sto procent pewien. Niestety, z przyczyn finansowych, nie mogę "nawiedzić" [ polska wersja "to attend"?] Zjazdu. Szkoda.

(-)
JKW Rhadmor książę Ravendorff-Marcjan-Chojnacki, Graf Ravendorff, Hrabia Litawy, uhonorowany szlachectwem Księstwa Sarmacji.
04.10.2010, 13:21
Po pierwsze. Jest to zjazd sarmacki, a mikronacyjny "przy okazji".
Po drugie, p. von Rutelheld będzie miał ograniczone prawo wypowiadania się tutaj. Niestety.

diuk Piotr Kościński
były Sekretarz Generalny OPM
Przedstawiciel SPM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06.10.2010, 19:04
(04.10.2010 13:21)Piotr Koscinski napisał(a):  Po drugie, p. von Rutelheld będzie miał ograniczone prawo wypowiadania się tutaj. Niestety.

"Niestety"!? Wasza Ekscelencjo, to najlepsza wiadomość mikronacyjna ostatnich miesięcy! Wielu z nas długo czekało, ale wreszcie się doczekaliśmy!
DZIĘKUJEMY ZA PRZYWRÓCENIE ŁADU* W OPM!

*Co nie zmienia faktu, że z pewnych względow Organizacja upadła już dawno. Nie ma dobrego przywódcy - takiego, którego by nie obchodziły jakieś dziwaczne wymysły osób o niskiej inteligencji czy nierozumiejących pewnych zasad. na przykład ja bym Otto zbanował po pierwszym alarmowym poście. Organizacja powinna trzymać fason, idiotom stanowczy WSTĘP WZBRONIONY. To samo w poszczególnych mikronacjach - Sarmacja nadal nie może się pozbyc trzech trolli z terytorium. Ba, nawet nie podejmuje prób.

Co do kwestii RON : uważam, że jedyną rozsądną decyzja jest całkowite odizolowanie Rzeczypospolitej - a jak będzie trzeba, to i Monarchii Austro-Węgierskiej (ze względu na przynależnośc do jednego rodu panującego) na okres jednego roku realnego, a następnie wysłanie misji OPM w celu sprawdzenia, czy poziom zachowania władz tych państw faktycznie się zwiększył.
Dyplomacja dyplomacją - ale decyzje trzeba podejmować słuszne, a nie "consensusowe".

(-)
JKW Rhadmor książę Ravendorff-Marcjan-Chojnacki, Graf Ravendorff, Hrabia Litawy, uhonorowany szlachectwem Księstwa Sarmacji.
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości