Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
105 dni Sekretarza Generalnego - podsumowanie
05.06.2011, 23:32
105 dni Sekretarza Generalnego - podsumowanie
Wasze Ekscelencje,

Dokładnie dziś tj. 5 czerwca 2011 r. mija 105 dni od ślubowania jakie złożyłem 21 lutego 2011 r. Przygotowałem broszurę podsumowującą moją kadencję. Znajdziecie w niej Państwo kalendarium, przegląd najważniejszych wydarzeń i inicjatyw, zdjęcia i dane.

Zapraszam do pobrania wydawnictwa w pliku PDF (3,21MB).
Aby obejrzeć broszurę konieczne jest zainstalowanie na komputerze bezpłatnego programu Acrobat Reader.

PLIK DO POBRANIA: http://opm.org.pl/dokumenty/polityka_kry...steina.pdf

mgr net. Kryspin van Buuren
Zastępca Sekretarza Generalnego OPM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05.06.2011, 23:40
RE: 105 dni Sekretarza Generalnego - podsumowanie
Ponieważ byłem poprzednikiem Ekscelencji Kryspina von Lichtensteina na funkcji SG OPM, nie będę oceniał Jego działań jako Sekretarza Generalnego; powiem tylko, że broszura jest bardzo interesująca i starannie opracowana, powiedziałbym - wzór sprawozdawczości Smile

diuk Piotr Kościński
były Sekretarz Generalny OPM
Przedstawiciel SPM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12.06.2011, 23:36
Dziękuję za współpracę i żałuję, że nie wszystko udało się wykonać.
13.06.2011, 01:47
Pozostaje mi tylko wyrazić żal, iż Dostojny Pan von Lichtenstein nie raczył przez 105 dni złożyć dwukrotnie zapowiadanej wizyty w Demokracji Surmeńskiej.

[Obrazek: pp-sygn.png]
13.06.2011, 11:49
Wasza Królewska Wysokość,

Moje wizyty w Demokracji Surmeńskiej, Monarchii Austro-Węgier oraz Federacji Al Rajn - zostały odwołane. Wcześniej pisałem już, że są to wizyty półformalne i przede wszystkim miałem zamiar spotkać się z mieszkańcami państwa odwiedzającego aniżeli tylko i wyłącznie w celu rozmów z przedstawicielami najwyższych urzędów w państwie.

Swoje wizyty na tzw. moim Szlaku nazywałem wizytami roboczymi, ponieważ w (niespisanym) protokole są wizyty oficjalne i wizyty robocze. Ponieważ ona nie miała statusu pierwszego, no to miała drugi status.
Dlaczego zostały odwołane? Ponieważ uznałem, że mój szlak wizyt po Mikroświecie nie zyskał poparcia w Monarchii Austro-Węgier oraz Demokracji Surmeńskiej. Na siłę nie chciałem przyjechać, wydarzenia w Mikroświecie śledzę na bieżąco i widziałem jaki stosunek do moich podróży miały niektóre osoby.
Też jest mi przykro, ale myślę, że w najbliższych dniach będę miał sposobność chociażby rozmowy z Waszą Królewską Wysokością oraz JCKM Franciszkiem Józefem II :-). Z Ekscelencją Khalidem Bakhri I (Federacja Al Rajn) już rozmawiałem.

13.06.2011, 21:52
Czyli wizyty mają na celu spotykanie się z mieszkańcami państw, ale nie doszło do nich, ze względu na sceptycyzm władz tych państw? Czy tylko ja widzę tu niekonsekwencję?

/-/ mjr dr Timoteos Stefanosigos
III Archont Demokracji Surmeńskiej,
Tesmoteta Dyplomacji
13.06.2011, 23:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.06.2011 23:18 przez Kryspin van Buuren.)
(13.06.2011 21:52)TimoteosStefanosigos napisał(a):  Czyli wizyty mają na celu spotykanie się z mieszkańcami państw, ale nie doszło do nich, ze względu na sceptycyzm władz tych państw? Czy tylko ja widzę tu niekonsekwencję?

No skoro Ekscelencjo forma moich wizyt nie przypadły do gustu władzom państw których nie odwiedziłem, to ja nie będę się wpraszał na siłę i nie potrzebnie wprawiał kogokolwiek w zakłopotanie. No chyba, że moja wizyta miała być pokazówką czysto dla estetycznego wyrazu i PR. Ja na takie coś się nie piszę. Niekonsekwencją mógłbym nazwać głosy które teraz wyrażają niezadowolenie.
Nie wiem szczerze po co ta dyskusja skoro nie popierano mojej roboczej pielgrzymki, stricte niebędącej oficjalną.

Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości