Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szczyt OPM
18.07.2011, 12:12
Post: #11
RE: Szczyt OPM
Co do mnie: niestety, jak się jest "w firmie", to w końcu człowieka złapią i każą pracować Sad
I tak wytrwałem dość długo...
Nauczka na przyszłość: trzeba się wynieść na teren neutralny. I jeśli uda nam się zdobyć jakieś dofinansowanie, to w przyszłym roku zrobimy spotkanie właśnie w terenie neutralnym.
Jeśli zaś chodzi o tv.rp.pl to idzie to powoli, ale będzie.

diuk Piotr Kościński
były Sekretarz Generalny OPM
Przedstawiciel SPM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18.07.2011, 19:18
Post: #12
RE: Szczyt OPM
Ze swojej strony chciałbym Państwu pokazać kilkuzdjęciowy album ze Szczytu. Tak się złożyło, że tylko ja aparat miałem, ale chociaż jakaś skromna dokumentacja będzieSmile

https://picasaweb.google.com/matiwalczak...vvbSrr-uEw

Co do Szczytu, trochę mnie z roku na rok rozczarowuje obecność. Pierwsze trzy szczyty były bardzo liczne, było ok. 15-20 osób, teraz nie przekraczamy liczby 10 uczestników. Może warto zapytać, czy po prostu ktoś nie chce, czy akurat nie pasował termin? Bardzo mnie to intryguje.

Dla mnie tegoroczny Szczyt był udany z powodu pojawienia się szansy, jeśli chodzi o stworzenie jednolitej mapy wirtualnego świata. Mam nadzieję, że wspólnie nam się to uda. Fakt, że był dwudniowy i mogliśmy się lepiej poznać, pogadać, pośmiać - to świetna sprawa. To właśnie dobra zabawa ma być istotą mikronacji. A że czasem chcemy wyjść zza szyb ekranów komputerów - to jeszcze lepiejSmile Warto już dziś myśleć o szczycie za rok, wykorzystując doświadczenia pięciu Szczytów, a ponadto tak dobrac termin, by jak najwięcej osób mogło uczestniczyć w nim (może początek wakacji, bo wtedy ludzie jeszcze nie wyjadą?). Trzeba zaczać przygotowania już dziś.

Pozdrawiam,
Mateusz Walczak,
Książę Elfidy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18.07.2011, 19:26
Post: #13
RE: Szczyt OPM
Coś zdjęcia nie chcą się pokazać...
Film ze szytu jest, ale będzie w tv.rp.pl w przyszłym tygodniu chyba. Dam znać.
Martwi mnie, że było niewiele osób z Warszawy, a przecież są obywatele mikronacji którzy na szczyt mogli dotrzeć - bo ja wiem? - tramwajem. Dreamland tak dawniej docierał...
Mam jednak wrażenie, że tu stało się coś jeszcze. Za poprzedniego SG OPM zapowiadało się głośno kilka osób, sprawiających wrażenie, że są mu przeciwni. Zmienił się SG - i nie było z kim walczyć chyba Wink Przy okazji żal, że poprzedni SG nie dotarł - ostatecznie to z nim ustalałem ten termin. Więc chyba nie powinien być problemem.
Niepokoi mnie też powolny bardzo wzrost SPM. Nie wiem, czemu tak się dzieje. Może lepiej funkcjonować "całkowicie niezobowiązująco"?...

diuk Piotr Kościński
były Sekretarz Generalny OPM
Przedstawiciel SPM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26.07.2011, 17:34
Post: #14
RE: Szczyt OPM
Dostojny Diuk poinformował już tym w osobnym wątku, ja przerzucam tutaj - link do materiału nagranego podczas szczytu dla tv.rp.pl :-)

http://tv.rp.pl/video/Wydarzenia,Swiat,R...stwa-w-Rz-

A Ekscelencji Walczakowi przypominam, że link do zdjęć jest nieczynny - najprawdopodobniej album nie został należycie udostępniony "dla wszystkich" ;-)

/-/ mjr dr Timoteos Stefanosigos
III Archont Demokracji Surmeńskiej,
Tesmoteta Dyplomacji
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości