Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wniosek o członkostwo
01.07.2011, 15:25
Wniosek o członkostwo
Jako założyciel nowo powstałego państwa oraz obecny jego cesarz wnoszę o uznanie państwa Wielkie Cesarstwo Potęgi Niemieckiej jako członka OPM. Mam nadzieje że mój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie.
01.07.2011, 18:09
RE: Wniosek o członkostwo
Mimo że nie pełnie funkcji SG OPM jednak proszę JCM o przeczytanie aktów prawnych OPM i zapoznanie się z "szablonem" wniosku dotyczącego wstąpienia w poczet członków OPM.
W razie jakich kolwiek problemów może JCM zwrócic się do mnie (gg 3164977, krolek16@gmail.com) a na pewno pomogę Smile

Kedyw Natanii
Patryk I Labacki
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01.07.2011, 21:53
Ja zaś będę apelował z tego miejsca, aby przekazać Organizacji dane dotyczące aktywności w kraju oraz oczywiście adres strony i forum, które są wymagane w myśl Karty Organizacji Polskich Mikronacji.

O przyjęciu członka w szereg państw Organizacji decydują reprezentanci z prawem głosu pochodzący z krajów członkowskich. Ci zaś powinni oddawać swoje głosy adekwatnie do stanu faktycznego, który analizuje się między innymi przez obejrzenie strony www i forum danego kraju-kandydata Wink. Sądzę, że stanowi do odpowiednie uzasadnienie do mojej prośby, kierowanej pod adresem Waszej Cesarskiej Mości Wink.

(-) Jego Królewska Mość Franciszek Ferdynand I,
z Bożej łaski i woli Narodu Król Rzeczpospolitej Obojga Narodów,
Wiceprezes Trybunału Sprawiedliwości przy Organizacji Polskich Mikronacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01.07.2011, 23:31
A ja myślę, że Karta OPM i inne dokumenty wyraźnie mówią, co należy zrobić, aby zostać członkiem, a brak umiejętności lektury świadczy wyraźnie na niekorzyść wnioskodawcy. Nie będę ułatwiał zadania w zrehabilitowaniu się. A pozostałe osoby proszę o nieco mniejszy udział w wątku. Wink

[Obrazek: UB2.png]
(-) Tivadar Zoltán baró Szücs
Zastępca Sekretarza Generalnego Jego Ekscelencji Timoteosa Stefanosigosa
Dyrektor Departamentu Politycznego

Były Premier Cesarskiego i Królewskiego Rządu Monarchii Austro-Węgier
Redaktor Naczelny Monarchie Leben
Kontakt: monarchieleben@austro-wegry.org
06.07.2011, 15:33
Jako dziedzic honorowy tytułu władcy PIERWSZEGO tworu o nazwie Niemcy wnoszę o nie używanie tytułu Cesarza Niemiec.
Dziedzicem pierwszego Cesarstwa Niemiec była Saksonia, której władze powierzyły mi tytuł.
06.07.2011, 23:24
A czy Wasza Ekscelencja posiada status reprezentanta przy Organizacji Polskich Mikronacji, by złożyć tego typu wniosek Wink?

(-) Jego Królewska Mość Franciszek Ferdynand I,
z Bożej łaski i woli Narodu Król Rzeczpospolitej Obojga Narodów,
Wiceprezes Trybunału Sprawiedliwości przy Organizacji Polskich Mikronacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07.07.2011, 00:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.07.2011 00:46 przez Maksymilian Teodor I.)
- Ekscelencje! - powiedział z uśmiechem kładąc nacisk na sylabę "len". Spojrzał na przedmówców, po czym chwili ciszy kontynuował uprzejmym tonem - Myślę, że to nie jest miejsce na tego typu rozmowy. Pozostawmy w gestii Sekretarza Generalnego rozpatrzenie owego wniosku, a rozmowę na temat stosowności używania bądź nie tytułu Cesarza Niemiec przenieśmy do kawiarni. - powiedział skłoniwszy się i gestem zaprosił zgromadzonych do przejścia do "Kawiarni pod Geoidą"

[Obrazek: UB2.png]
(-) Tivadar Zoltán baró Szücs
Zastępca Sekretarza Generalnego Jego Ekscelencji Timoteosa Stefanosigosa
Dyrektor Departamentu Politycznego

Były Premier Cesarskiego i Królewskiego Rządu Monarchii Austro-Węgier
Redaktor Naczelny Monarchie Leben
Kontakt: monarchieleben@austro-wegry.org
07.07.2011, 01:02
Cóż, wniosek, w rozumieniu Karty OPM, nie zaistniał - więc nie mam czego rozpatrywać. I przyznam, że jestem lekko zniesmaczony tym, że przedstawiciele dwóch nanonacji spierają się na forum OPM o prawo do rozporządzania realną nazwą państwa...

/-/ mjr dr Timoteos Stefanosigos
III Archont Demokracji Surmeńskiej,
Tesmoteta Dyplomacji
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości