Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oświadczenie ws. aktywności w OPM
12.04.2012, 20:46
Post: #1
Oświadczenie ws. aktywności w OPM
Oświadczenie

Królestwo Nordii informuje, że po długich debatach na temat zasadności naszego członkostwa w Organizacji Polskich Mikronacji doszliśmy do wniosku, że Królestwo Nordii pozostanie w strukturach Organizacji. Jednocześnie, Królestwo Nordii wysyła nową delegację, wierząc, że będzie ona w stanie utrzymać aktywność naszego państwa na co najmniej zadowalającym poziomie.

Ponadto, Królestwo Nordii będzie starało się wziąć aktywny udział w pracach nad wszelkimi projektami reform mającymi na celu usprawnienie funkcjonowania Organizacji. Rozważymy również w przyszłości ubieganie się o status członka zwyczajnego, jeśli poszczególne państwa członkostwie wyrażą swą przychylność temu pomysłowi, jako że brakuje nam w tej chwili uprawnień, by wesprzeć godne poparcia propozycje naszym głosem, nie tylko dyskusją.

Einar I Bjørn
król Nordii
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13.04.2012, 17:33
Post: #2
RE: Oświadczenie ws. aktywności w OPM
W imieniu swojego kraju z zadowoleniem przyjmuję to oświadczenie. Wierzę, że jest to dobry prognostyk na przyszłość. Rzeczpospolita Eskwilińska wyraża gotowość w pomocy powrotu Królestwa Nordii do grona stałych członków OPM. Jest to jednak uzależnione od dalszej aktywności i postawy delegacji Królestwa.

Adam de Sigmund, Prezydent Rzeczpospolitej Eskwilińskiej

Prezydent Rzeczypospolitej Eskwilińskiej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości