Sarmatów plus olbrzymi

Obudziłem się późno. Czerwonawe słońce już dawno przebiło się przez radioaktywne pyłki Winkowej pustyni oświetlając to, co wg. Winków było pokojem prezydenckim, a na co prezydent każdego innego państwa nie rzuciłby nawet okiem. Jedynym objawem luksusu, leżącym gdzieś na zakurzonym biurku, między workiem z amunicją, a pamiątką wielu polowań – narzutą ze skór bobrów, był przedpotopowy personalny komputer. Prezydent w końcu musi w końcu na bieżąco obserwować wydarzenia w v-świecie. Ze sklejonymi oczami nacisnąłem starodawny przełącznik „ON/OFF”, po czym zszedłem do baru na butelkę śniadania.

<60 minut później>

Ekran ładowania przedwojennego systemu „Windows 95”, powszechnie używanego w słomagromskich PC-tach nadal był widoczny spod warstwy kurzu na ekranie. W końcu jednak ukazuje się mym oczom znajoma tapeta ze zdjęciem zespołu „Alcoslave”, wyskakują ikony. Wiadomość z komunikatura daje znać, że w mikroświatowej prasie pojawiła się kolejna warta uwagi notka. Z pewnym niesmakiem spoglądam na adres strony myśląc „Sarmacja? A co u nich może być ciekawego”. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że kolejne 15 minut spędzę na podłodze, próbując opanować rozszalałą przeponę.

http://www.sarmacja.org/strona,news,4211#4

Panowie Sarmaci – jeśli kiedykolwiek nazwałem Was zbyt poważnym państwem – odwołuję! Bardzo cenię ludzi obdarzonych autoironią, a ten news niewątpliwie udowadnia, że Sarmaci potrafią śmiać się z samych siebie! Co niby może on oznaczać? To jest jawne przyznanie się do tego, że Sarmatom nie zależy na ziemiach Morvanu, tylko na tym, aby pogryźć się z Radzieckim. Tak trzymać Panowie, macie u mnie wielkiego plusa 🙂 .

Prezydent Wolnej Republiki Winktown

(-) Orzislav Toddson

Reklamy

4 komentarze

 1. RCA said,

  Lipiec 26, 2009 @ 10:22 am

  &

 2. RCA said,

  Lipiec 26, 2009 @ 10:23 am

  hm
  😀
  rotfl&lol

 3. SlodkiSarmata said,

  Lipiec 26, 2009 @ 1:14 pm

  Od kiedy Michał Maria Groń-Kapiszon jest Sarmatą?

 4. orzi said,

  Lipiec 26, 2009 @ 2:18 pm

  Nie orientuję się w spisie Sarmackich obywateli, jednakże fakt, że ten obrazek pojawił się na stronie Sarmacji, a także komentarze, jednoznacznie wskazują na to, co napisałem wyżej.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: