Mistrz V-świata w piłce nożnej już znany!

15 08 2010

Znamy już mistrza v-świata w piłce nożnej VII edycji V-mundialu organizowanej w Rzeczpospolitej Trizondalu i Sclavinii!  Otóż złoty puchar otrzymuje KSIĘSTWO SARMACJI! Serdecznie gratulujemy. Drugie miejsce natomiast przypada Al Rajnowi, który przegrał 4:2 ze zwycięzcą tej edycji. Zaś mecz o  3 miejsce już jutro o 20:30 – zapraszamy!

A więc piłkarskie emocje powoli dobiegają końca. Liczymy, że uznacie Drodzy Kibice nasze starania organizacyjne i całą tą imprezę uznacie za najlepszą w historii wszystkich edycji V-mundialu!

A teraz krótki opis meczu:

Trybuny Arena Sclavinia w Nowm Eldoracie wypełnione po brzegi, 20:30 i pierwszy gwizdek sędziego Tatora. Sarmaci strzelają już w 13 minucie pierwszą bramkę. Jednak kadra Al Rajn zaledwie 7 minut później pokazała, że o puchar będzie walczyć do samego końca wyrównując na 1:1. Dalej pierwsza połowa była tylko spektaklem obrony i ataku, a to ze strony Sarmatów, a to ze strony Al Rajnczyków.

Kolejny gol dla Sarmatów padł w 56 minucie po rzucie wolnym.
W 70 minucie Sarmaci prowadzą już 3:1. Kadra Al Rajn pokazuje jednak kibicom i przeciwnikom, że mecz toczy się do 90 minuty i w 80 minucie, a więc 10 minut po strzale Sarmaty Espadela, również z zrzutu wolnego strzela Sylwester Dymny dając nadzieję przynajmniej na dogrywkę i ustalając wynik na 3:2. Jednak ostatecznie 9 minut później marzenia Al Rajn o złotym pucharze padły w gruzach. W 89 minucie po raz kolejny gola strzela Espadela dając wynik 4:2 dla Księstwa Sarmacji.
Niestety statystyki były bezlitosne. W posiadaniu piłki prowadzili Sarmaci 60:40 tak samo w szansach 6:2.
Widowisko co by nie mówić było bardzo ciekawe i emocjonujące!

V-MUNDIAL W RSIT TO TWÓJ V-MUNDIAL!
WSZYSTKO DLA KIBICA!

Al Rajn vs. Sarmacja – finaliści V-mundialu w RTiS!

12 08 2010

Wczoraj odbyły się spotkania półfinałowe w Trizopolis oraz w Meridzie City! Znamy już finalistów tej edycji V-mundialu, a także drużyny, które zagrają o 3 miejsce na podium. Już jak sam tytuł mówi do finału przeszli:

• Sułtanat Al Rajn po emocjonującym meczu z Neopolis, który zakończył się wynikiem 3:2 dla tej pierwszej drużyny. A więcej o meczu przeczytacie Drodzy Kibice już niedługo w jednym z pism-patronów całej imprezy.
  • Księstwo Sarmacji pokonało Zjednoczoną Federację Mikrosławii wynikiem 2:1. Decydująca bramka padła w dogrywce (dokładnie 116 minuta), czyli tak samo jak w meczu z RSiT – gospodarzem całej imprezy. Więcej o meczu w jednym z pism-patronów całej imprezy.

Finał zostanie rozegrany już w niedzielę 15 sierpnia 2010 roku, o godz. 20:30 w Nowym Eldoracie na Arena Sclavinia!

1. Trybuna Kibica
  2. O mieście

Jest jednak jeszcze jeden mecz przed finałem. Mowa o spotkaniu o 3 miejsce! Mecz ten odbędzie się na Stadionie im. Związku Pięciopolskiego w Pięciogrodzie w ten poniedziałek tj. 16 sierpnia 2010 roku, o godzinie 20:30.

W meczu o 3 miejsce zagrają  Neopolis oraz Zjednoczona Federacja Mikrosławii.

A tutaj jeszcze opis rozgrywek 1/4 finału z Długiego Sezonu (KLIKNIJ!)

Our Sound – przedstawienie piosenek

9 08 2010

W  Jastrzębcu odbyła się prezentacja reprezentantów na Our Sound – konkurs muzyczny tworzony przez Krzysztofa Polanda, a który obejmuje prawie cały Polin. Oczywiście nie wszyscy reprezentanci dotarli już na miejsce. My jednak przybliżymy tylko tych, którzy zagrali. Możecie teraz więc odprężyć się i zapomnieć na chwilę o piłce, a zająć się muzyką!

Bartold Frytka – To jest Winktown

Redakcja nie odpowiada za poprawność nazw i zgodność utworów – korzystaliśmy jedynie ze zbiorów Krzysztofa Polanda. Z podziękowaniami dla niego.

Półfinaliści już znani!

9 08 2010

Po wczorajszych meczach znamy już półfinalistów tej edycji V-mundialu. Już na początku zdradzę, że niestety, ale gospodarze odpadli w dogrywce dając w ten sposób awans Księstwu Sarmacji. Jednak nie zamierzamy zaprzestać organizacji V-mundialu, z tego powodu proszę być spokojny.  Na pocieszenie dla kibiców z RSiT  można dodać, że pojedynek RSiT vs. Sarmacja był jednym z najlepszych widowisk w tej edycji!

Jednak do rzeczy, otóż półfinalistami VII edycji V-mundialu organizowanego w RTiS są:

• Zjednoczona Federacja Mikrosławii;
  • Księstwo Sarmacji;
  • Neopolis;
  • Sułtanat Al Rajn;

Półfinalistom szczerze i serdecznie gratulujemy!

Półfinał odbędzie się w tą środę, o godzinie 20:30, będzie to 11 sierpnia 2010 roku. Jak zawsze możecie, Drodzy Kibice liczyć na świetną oprawę i imprezy towarzyszące, tak jak ostatnio w Jastrzębcu.

6 08 2010

Pierwszy mecz fazy finałowej dopiero w niedzielę, a już rozpoczęło się prawdziwe szaleństwo związane z meczami. Każdy w końcu chce wygrać i iść dalej, byle tylko zdobyć puchar. I nie mamy tutaj na myśli samych trenerów, ale także całe narody. Dlatego dzisiaj specjalnie dla Was, Drodzy Kibice przeniesiemy się do Jastrzębca, gdzie dzieją się różne ciekawe rzeczy. Jak dotrzeć do miasta znajdziecie tutaj: Flaj to Raj (kliknij), TriBahn (kliknij!).

Na sam początek chcielibyśmy przedstawić Wam bardzo ciekawe wydarzenie. Otóż w niedzielę zagrają tutaj Al Farun przeciwko Neopolis. Neopolis zdobyła najwięcej punktów w fazie grupowej, jednak mimo to kibice wciąż szukają sposoby zabezpieczenia wygranej. Rzecz jasna przekupstwo nie wchodzi w grę. Postawiono więc na pomoc „Boską”. I tak oto kibice Neopolis zrzucili się na nietypową msze w intencji wygranej. Nie było by w tym jeszcze niczego tak spektakularnego gdyby nie fakt, że kibice sprowadzili duchownego prosto z Neopolis. Duchowny ten jak zobaczycie niżej jest prawdziwym fanem swojej drużyny. Spójrzcie sami:

To teraz trochę bardziej profanum niż sacrum. Otóż chcielibyśmy Wszystkim Kibicom zadedykować piosenkę „Gol, Gol, Gol” zespołu Brathanki. Piosenka ta pasować będzie do każdego kibica, każdej drużyny na całym Polinie. Wszystkim życzę aby się ziściło:

Żeby jeszcze podgrzać emocje kolejny utwór, tym razem Nelly Furtado – „Forca”

Jednak najbardziej pozytywnie zaskoczyli nas kibice Al Farun. Już w czwartek pewna ich grupa przybyła do Jastrzębca i jeszcze w ten sam dzień zwrócili się do Związku Sportowego o udostępnienie im stadionu El Estadio del Monarchofascism:

Związek Sportowy oczywiście nie tworzył trudności. Zwłaszcza, że kadra Al Farun już tutaj była i odbywała regularne treningi. Sądzono, że wsparcie kibiców na treningach jeszcze ich wspomoże tworząc widowisko jeszcze ciekawszym. I właśnie dziś wieczorem, po 20 odbył się jeden z treningów (do 18 było ponad 35 stopni!). Otóż Kibice Al Farun robili próby stworzenia perfekcyjnej oprawy meczowej, przy okazji oglądając treningi. Dostaliśmy zgodę na opublikowanie krótkiej próby:

Prawda, że robi wrażenie?  Jeszcze więcej zobaczycie Drodzy Kibice na miejscu! Już dziś przejrzyjcie ofertę miast-organizatorów dostępną TUTAJ (KLIKNIJ!).

RZECZPOSPOLITA TRIZONDALU I SCLAVINII ORGANIZATOREM TWOJEGO V-MUNDIALU!

Za pomoc w przygotowaniu artykułu dziękuję Marcinowi Palczakowi oraz Krzysztofowi Polandowi.

SPRAWDŹ: KTO Z KIM I GDZIE ZAGRA!

5 08 2010

Znamy już  uczestników fazy finałowej, wiemy także kto z kim i gdzie zagra! Jednak na początek krótkie  podsumowanie fazy grupowej:

• Drużyna z największą ilością punktów: Neopolis – 16
  • Drużyna z największą ilością bramek: RSiT – 14
  • Największe zaskoczenie: brak Scholandii i Natanii w fazie finałowej

Wczoraj poznaliście już drużyny, które na pewno znajdą się w fazie finałowej. A my przekażemy Wam, Drodzy Kibice kto z kim zagra w ćwierćfinale. A więc do rzeczy: Wszystkie mecze rozegrają się w niedzielę 8 sierpnia 2010 roku, o godzinie 20:30 czasu lokalnego na 4 stadionach w Rzeczpospolitej Sclavinii i Trizondalu!

Neopolis vs. Al Farun

Stadion: El Estadio del Monarchofascism w Jastrzębcu:

1. TRYBUNA KIBICA(KLIKNIJ),
  2. O MIEŚCIE (KLIKNIJ)

Zapraszamy więc do tego nadmorskiego kurortu kibiców Neopolis oraz Al Farun!

RTiS vs. Księstwo Sarmacji

Stadion: Stadion Węgla i Stali w Rotterze:

Zapraszamy wszystkich kibiców Rzeczpospolitej oraz Księstwa Samracji!

Mikrosławia vs. Elderland

Stadion: La Merida Stadion im. Krzysztova von Latoo w Meridzie City:

1. TRYBUNA KIBICA(KLIKNIJ!),
  2. O MIEŚCIE (KLIKNIJ!)

Zapraszamy kibiców z Mikrosławii oraz Elderlandu! Al Rajn vs.

Austro-Węgry vs. Al Rajn

Stadion: Stadion im. Związku Pięciopolskiego w Pięciogrodzie:

Zapraszamy kibiców Austro-Węgier oraz Al Rajn!

A teraz pozostała lista miejsc gdzie rozgrywany będzie półfinał, finał oraz mecz o 3 miejsce.

11 sierpnia 2010 – półfinały

La Merida Stadion im. Krzysztova von Latoo w Meridzie City:

15 sierpnia 2010 roku – mecz o 3 miejsce

Stadion im. Związku Pięciopolskiego w Pięciogrodzie:

16 sierpnia 2010 – FINAŁ!

Arena Sclavinia w Nowym Eldoracie

TRYBUNA KIBICA (KLIK!), O MIEŚCIE (KLIK!)

Wszystkie mecze będą rozgrywane o 20:30, co środę i niedzielę, jedynie finał będzie rozgrywany w poniedziałek. Poczujcie te emocje razem z nami! Wielki sport, wielkie wydarzenie tylko na stadionach w RTiS!

ZAPRASZAMY DO RZECZPOSPOLITEJ!

Znamy już wygranych fazy grupowej!

4 08 2010

Właśnie dziś skończył się ostatni mecz fazy grupowej. Znamy już drużyny, które będą miały szanse zawalczyć o puchar!  Od razu jednak informuje, że relacje z ostatniej części fazy grupowej podamy jutro, tak samo rzecz ma się z konkretną rozpiską „kto z kim”, gdyż tej także jeszcze nie znamy. Ale nie przedłużajmy.  Niżej podamy skład każdej grupy, na zielono zaznaczamy drużyny, które będą grać dalej, a na czerwono te, które odpadły.