Margońska Szkoła Syriusza

Witamy

Gmach szkoły w Margon w Powszechnej Szkole Gospodarczej zajmującej się kształceniem kadr na potrzeby systemu automatycznej gospodarki Syriusz. System Syriusz przechodzi w ciagu wielu już lat swego działania wiele metarfoz. Powstała jego kolejna edycja pod nazwą Syriusz 2.0 autorstwa Jaśnie Oswieconego diuka Kwaziego. Margońska Szkoła Syriusza zajmuje się propagowaniem tego systemu poprzez poradniki jak i tworzenie wraz z wolanturiuszami syriuszowego systemu faq. Powstanie on w późniejszym okresie. Obecnie prace trwają nad udostępnieniem poradnika pod nazwą Syriuszorad.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z pierwszym naszym poradnikiem. Ze względu jednak na to, że nakład pracy mieszkańców Margon nad szkołą jest spory poradnik Syriuszorad jest płatny. Nowi mieszkańcy (do 30 dni od zamieszkania w Księstwie Sarmacji) mogą korzystać z poradnika za darmo. Pozostali mieszkańcy w zależności od stopnia wtajemniczenia w życie Sarmacji będą uiszczać różne kwoty. Arystokracja będzie płacić trzy razy więcej niż szlachta zwykła a obywatele zapłacą dwa razy mniej od szlachciców i tylko raz tyle co zwykły mieszkaniec.

Z okazji Święta Księstwa Sarmacji przez 15 dni poradnik jest oferowany za darmo :D

W naszej szkole uczymy zaradności i zarabiania pieniędzy ale także poszanowania dla pracy innych. Zapraszam do zapoznania się z naszym poradnikiem.

(-) hr. Kedar z Margon