1. - Order Świętego Piotra - Krzyż Wielki (kl. I) (A00)
  2. - Order Świętego Piotra - Krzyż Komandorski z Gwiazdą (kl. II) (A01)
  3. - Order Księcia Unisława - Krzyż Wielki (kl. I) (B00)
  4. - Order Świętego Piotra - Krzyż Komandorski (kl. III) (A02)
  5. - Order Księcia Unisława - Krzyż Komandorski (kl. II) (B01)
  6. - Order Świętego Piotra - Krzyż Oficerski (kl. IV) (A03)
  7. - Order Księcia Unisława - Krzyż Oficerski (kl. III) (B02)
  8. - Order Świętego Piotra - Krzyż Kawalerski (kl. V) (A04)
  9. - Order Wolności - Krzyż Złoty (kl. I) (C00)
  10. - Order Księcia Unisława - Krzyż Kawalerski (kl. IV) (B03)
  11. - Order Księcia Unisława - Krzyż Żołnierski (kl. V) (B04)
  12. - Order Korony - Krzyż Wielki Orderu Korony z Gwiazdą (I kl.) (B50)
  13. - Order Korony - Krzyż Komandorski Orderu Korony (II kl.) (B51)
  14. - Order Korony - Krzyż Kawalerski Orderu Korony (III kl.) (B52)
  15. - Order Wolności - Krzyż Srebrny (kl. II) (C01)
  16. - Order Wolności - Krzyż Brązowy (kl. III) (C02)
  17. - Order Przyjaźni i Współpracy (O00)
  18. - Krzyż Wielki Orderu Łabędzia (kl. I) (TK1)
  19. - Krzyż Komandorski Orderu Łabędzia (kl. II) (TK2)
  20. - Krzyż Oficerski Orderu Łabędzia (kl. III) (TK3)
  21. - Order Budowniczych Gellonii (GE1)
  22. - Order Pogodnego Słońca (GE2)
  23. - Order Honorowego Obywatelstwa (GE4)
  24. - Order Współpracy (GE5)
  25. - Krzyż Wielki Orderu Republiki Tropikany (I st.) (S01)
  26. - Krzyż Komandorski Orderu Republiki Tropikany (II st.) (S02)
  27. - Krzyż Oficerski Orderu Republiki Tropikany (III st.) (S03)
  28. - Krzyż Kawalerski Orderu Republiki Tropikany (IV st.) (S04)
  29. - Krzyż Złoty Orderu Republiki Tropikany (V st.) (S05)
  30. - Krzyż Złoty Orderu Słonecznego Blasku (S06)
  31. - Krzyż Srebrny Orderu Słonecznego Blasku (S07)
  32. - Krzyż Brązowy Orderu Słonecznego Blasku (S08)
  33. - Order Cesarza Hergoliena Wielkiego - Krzyż Wielki (kl. I) (TB0)
  34. - Order Cesarza Hergoliena Wielkiego - Krzyż Komandorski z Gwiazdą (kl. II) (TB1)
  35. - Order Teutoński Bene Meritus - Krzyż Wielki (kl. I) (TA0)
  36. - Krzyż Wielki Cesarskiego Orderu Domu Teutońskiego (TE1)
  37. - Wielka Gwiazda Cesarsko-Królewskiego Orderu Lwa Teutońskiego (TF1)
  38. - Order Cesarza Hergoliena Wielkiego - Krzyż Komandorski (kl. III) (TB2)
  39. - Krzyż Komandorski z gwiazdą Cesarskiego Orderu Domu Teutońskiego (TE2)
  40. - Złota Gwiazda Cesarsko-Królewskiego Orderu Lwa Teutońskiego (TF2)
  41. - Order Cesarza Hergoliena Wielkiego - Krzyż Oficerski (kl. IV) (TB3)
  42. - Order Teutoński Bene Meritus - Krzyż Komandorski (kl. II) (TA1)
  43. - Krzyż Komandorski Cesarskiego Orderu Domu Teutońskiego (TE3)
  44. - Order Cesarza Hergoliena Wielkiego - Krzyż Kawalerski (kl. V) (TB4)
  45. - Order Teutoński Bene Meritus - Krzyż Oficerski (kl. III) (TA2)
  46. - Krzyż Oficerski Cesarskiego Orderu Domu Teutońskiego (TE4)
  47. - Srebrna Gwiazda Cesarsko-Królewskiego Orderu Lwa Teutońskiego (TF3)
  48. - Order Teutoński Bene Meritus - Krzyż Kawalerski (kl. IV) (TA3)
  49. - Krzyż Kawalerski Cesarskiego Orderu Domu Teutońskiego (TE5)
  50. - Krzyż Złoty Cesarskiego Orderu Domu Teutońskiego (TE6)
  51. - Krzyż Srebrny Cesarskiego Orderu Domu Teutońskiego (TE7)
  52. - Krzyż Brązowy Cesarskiego Orderu Domu Teutońskiego (TE8)
  53. - Order Łukasza Augusta (TG1)
  54. - Order Anioła z Almery (BA1)
  55. - Krzyż Wielki Orderu Zjednoczenia (TZ1)
  56. - Krzyż Żelazny Orderu Zjednoczenia (TZ2)
  57. - Krzyż Wielki Orderu Książęcego (TZ3)
  58. - Krzyż Żelazny Orderu Książęcego (TZ4)
  59. - Krzyż Brązowy Orderu Książęcego (TZ5)
  60. - Krzyż Wielki Orderu Wschodniego (TZ6)
  61. - Krzyż Żelazny Orderu Wschodniego (TZ7)
  62. - Krzyż Brązowy Orderu Wschodniego (TZ8)
  63. - Order Jednorożca (V01)
  64. - Order Zasług Cywilnych I kl. (V02)
  65. - Order Pomocy I kl. (V05)
  66. - Order Zasług Cywilnych II kl. (V03)
  67. - Order Pomocy II kl. (V06)
  68. - Order Zasług Cywilnych III kl. (V04)
  69. - Order Pomocy III kl. (V07)
  70. - Order Współpracy (Sclavinia) (V08)
  71. - Order Piotra (LA1)
  72. - Order Złotego Orła Loardii (LA2)
  73. - Order Srebrnego Orła Loardii (LA3)
  74. - Order Brązowego Orła Loardii (LA4)
  75. - Złoty Medal Gloriosae Memoriae (I st.) (GM0)
  76. - Krzyż Walecznych (D00)
  77. - Medal Bene Meritus (D01)
  78. - Medal Sapere Auso (D02)
  79. - Srebrny Medal Gloriosae Memoriae (II st.) (GM1)
  80. - Medal E pluribus unum (D03)
  81. - Brązowy Medal Gloriosae Memoriae (III st.) (GM2)
  82. - Medal Ofiarodawców Sarmacji (L00)
  83. - Wojskowy Krzyż Zasługi z Mieczami (I st.) (E00)
  84. - Krzyż Zasługi z Liliami (I st.) (F00)
  85. - Wojskowy Krzyż Zasługi (II st.) (E01)
  86. - Krzyż Zasługi (II st.) (F01)
  87. - Medal Inkorporacji (I00)
  88. - Medal Odrodzenia Sarmacji (J00)
  89. - Medal Prawa i Ładu (K00)
  90. - Złoty Wojskowy Medal Zasługi (I st.) (G00)
  91. - Złoty Medal Zasługi (I st.) (H00)
  92. - Srebrny Wojskowy Medal Zasługi (II st.) (G01)
  93. - Srebrny Medal Zasługi (II st.) (H01)
  94. - Brązowy Wojskowy Medal Zasługi (III st.) (G02)
  95. - Złoty Medal za Długoletnią Służbę (W00)
  96. - Srebrny Medal za Długoletnią Służbę (W01)
  97. - Brązowy Medal za Długoletnią Służbę (W02)
  98. - Brązowy Medal Zasługi (III st.) (H02)
  99. - Medal Koronacyjny (Piotra II Grzegorza) (M04)
  100. - Medal Koronacyjny z Mitrą (Michała Feliksa) (M03)
  101. - Medal Koronacyjny (Michała Feliksa) (M02)
  102. - Medal Koronacyjny (Daniela Łukasza) (M01)
  103. - Medal Pięciolecia (M00)
  104. - Medal Współpracy Terytorium Koronnego (TW1)
  105. - Złoty Koronny Medal Zasługi (TO1)
  106. - Srebrny Koronny Medal Zasługi (TO2)
  107. - Brązowy Koronny Medal Zasługi (TO3)
  108. - Ognisty Krzyż Zasługi z Gwiazdą (GE6)
  109. - Ognisty Krzyż Zasługi (GE7)
  110. - Złoty Medal Zasług dla Kultury (GE8)
  111. - Złoty Medal Aktywności (GL1)
  112. - Srebrny Medal Zasług dla Kultury (GE9)
  113. - Srebrny Medal Aktywności (GL2)
  114. - Medal Sportu (GL4)
  115. - Brązowy Medal Zasług dla Kultury (GE0)
  116. - Brązowy Medal Aktywności (GL3)
  117. - Medal Ciepłego i Puchatego (GE3)
  118. - Złota Gwiazda Odrodzenia Tropikany (S09)
  119. - Srebrna Gwiazda Odrodzenia Tropikany (S10)
  120. - Brązowa Gwiazda Odrodzenia Tropikany (S11)
  121. - Krzyż Wspólnoty z Palmą (S12)
  122. - Krzyż Wspólnoty (S13)
  123. - Medal Krokodyla (S14)
  124. - Krzyż Virtuti Civili z Liliami (I st.) (TD0)
  125. - Teutoński Złoty Medal Sapere Auso (I st.) (TC0)
  126. - Krzyż Virtuti Civili (II st.) (TD1)
  127. - Teutoński Srebrny Medal Sapere Auso (II st.) (TC1)
  128. - Teutoński Brązowy Medal Sapere Auso (III st.) (TC2)
  129. - Medal Odrodzenia Księstwa Trizondalu (TZ9)
  130. - Medal Prawa (TZ0)
  131. - Złoty Medal Zasług dla Kultury (Sclavinia) (V09)
  132. - Złoty Medal Dziedzictwa (V12)
  133. - Złoty Medal Praworządności (V15)
  134. - Złoty Medal Skarbu (V18)
  135. - Złoty Medal Aktywności (Sclavinia) (V21)
  136. - Złoty Medal Sportu (V24)
  137. - Srebrny Medal Zasług dla Kultury (Sclavinia) (V10)
  138. - Srebrny Medal Dziedzictwa (V13)
  139. - Srebrny Medal Praworządności (V16)
  140. - Srebrny Medal Skarbu (V19)
  141. - Srebrny Medal Aktywności (Sclavinia) (V22)
  142. - Srebrny Medal Sportu (V25)
  143. - Brązowy Medal Zasług dla Kultury (Sclavinia) (V11)
  144. - Brązowy Medal Dziedzictwa (V14)
  145. - Brązowy Medal Praworządności (V17)
  146. - Brązowy Medal Skarbu (V20)
  147. - Brązowy Medal Aktywności (Sclavinia) (V23)
  148. - Brązowy Medal Sportu (V26)
  149. - Order Auterrańskiej Platynowej Róży (LA5)
  150. - Order Orlego Pióra (LA6)
  151. - Złoty Półksiężyc Loardii (LA7)
  152. - Srebrny Półksiężyc Loardii (LA8)
  153. - Brązowy Półksiężyc Loardii (LA9)
  154. - Order Lauburu (SA1)
  155. - Złoty Order Półksiężyca (SA2)
  156. - Srebrny Order Półksiężyca (SA3)
  157. - Brązowy Order Półksiężyca (SA4)
  158. - Złoty Delfin Prezydenta Grodziska (GR1)
  159. - Srebrna Gwiazda Prezydenta Grodziska (GR2)
  160. - Brązowy Medal Prezydenta Grodziska (GR3)
  161. - Złoty Krzyż Zasłużonych Czarnolesian (CZ1)
  162. - Srebrny Krzyż Zasłużonych Czarnolesian (CZ2)
  163. - Order św. Krzysztofa I klasy (CA4)
  164. - Złoty Liść Dębu (CA1)
  165. - Brązowy Krzyż Zasłużonych Czarnolesian (CZ3)
  166. - Order św. Krzysztofa II klasy (CA5)
  167. - Srebrny Liść Dębu (CA2)
  168. - Order św. Krzysztofa III klasy (CA6)
  169. - Order A mari usque ad mare I klasy (CA7)
  170. - Brązowy Liść Dębu (CA3)
  171. - Krzyż Kasztelański Magnus Ope Minorum (CZ5)
  172. - Order A mari usque ad mare II klasy (CA8)
  173. - Krzyż Złoty Magnus Ope Minorum (CZ6)
  174. - Krzyż Srebrny Magnus Ope Minorum (CZ7)
  175. - Honorowy Obywatel Kasztelanii Czarnoleskiej (CZ4)
  176. - Order Tym co za celtyckość Morvan (MR1)
  177. - Order Kalafoniksa (MR2)
  178. - Order Harfy - Krzyż Złoty (MR3)
  179. - Order Harfy - Krzyż Srebrny (MR4)
  180. - Order Harfy - Krzyż Brązowy (MR5)
  181. - Medal Prawdy (MR7)
  182. - Złoty Medal Zasługi Morvan (MR8)
  183. - Srebrny Medal Zasługi Morvan (MR9)
  184. - Złoty Medal Gelli z Bursztynem (KR1)
  185. - Złoty Medal Gelli (KR2)
  186. - Srebrny Medal Gelli (KR3)
  187. - Wielki Krzyż Ognistego Feniksa z Diamentowymi Szponami (FE1)
  188. - Złoty Krzyż Płonącego Feniksa (FE2)
  189. - Srebrny Krzyż Płonącego Feniksa (FE3)
  190. - Brązowy Krzyż Płonącego Feniksa (FE4)
  191. - Krzyż Wielki z Gwiazdą Orderu Mieczysława I Dalmańczyka (TR3)
  192. - Krzyż Komandorski Orderu Mieczysława I Dalmańczyka (TR2)
  193. - Krzyż Kawalerski Orderu Mieczysława I Dalmańczyka (TR1)
  194. - Medal Współpracy z Książęcym Miastem Trizopolis (TR5)
  195. - Złoty Medal Zasług dla Książęcego Miasta Trizopolis (TR7)
  196. - Srebrny Medal Zasług dla Książęcego Miasta Trizopolis (TR6)
  197. - Krzyż św. Franciszka z Asyżu (TR4)
  198. - Order Czarnego Lwa (EL1)
  199. - Order Bili (MR6)
  200. - Medal Nadania (SA5)
  201. - Wielki Order Wybitnych (N00)
  202. - Medal Nadwyżki (IDI)