Aktualności

2011-08-18

Wyniki wyborów

Wszyscy członkowie SIC! serdecznie dziękują wszystkim wyborcom za zaufanie, którym nas obdarzyliście. Cieszymy się

Więcej...

Prezes SIC!

2011-07-15

Ogłoszenie Powstania Partii

Dzisiejszego dnia w Księstwie Sarmacji ogłoszone zostało oficjalne powstanie partii.

Prezes SIC!

2011-07-01

Powstanie strony SIC!

Jest mi niezmiernie miło przywitać wszystkich, którym pokazałem tę stronę jeszcze zanim została wypełniona treścią ;)

Administracja strony

Witamy na stronie SIC!

Pragniemy serdecznie powitać wszystkich gości na stronie Sarmatia Invicta Civitas! (w skrócie SIC!). Jest to partia polityczna działająca na terenie Księstwa Sarmacji od lipca 2011 roku. Założycielem, a także pierwszym Prezesem Partii jest Mikołaj Wiśnicki. Na stronie można znaleźć wszystkie informacje dotyczące partii oraz jej członków. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w serwisie.

Manifest SIC!

Sarmatki! Sarmaci!

Obecne czasy w całym Mikroświecie są ciężkie. Niż demograficzny, który ogarnął wszystkie państwa trwa już od dawna, jednak ostatnie miesiące pokazały, że Sarmacja nadal żyje i nadal może stanowić wzór da całego Mikroświata. Księstwo udowodniło, że nawet paromiesięczny okres marazmu i niemalże całkowitego braku aktywności można przełamać. Sarmacja ponownie stanęła na nogi. Chyba wszyscy wiążemy nadzieję z powstaniem "Złotej Wolności", jednak nie możemy sobie pozwolić na brak innych działań i oparcie się wyłącznie na nowym systemie gospodarczym.

Wiedząc jak ważne jest by utrzymać dalszy stabilny rozwój Sarmacji my, niżej podpisani, ogłaszamy, iż z dniem 15 lipca 2011 roku ukonstytuowała się nowa partia polityczna pod nazwą SARMATIA INVICTA CIVITAS! (SIC!).

Życie polityczne Księstwa Sarmacji zamarło już dawno temu, jednak najwyższy czas to zmienić. SIC! ma być pierwszym krokiem ku polepszeniu tego stanu rzeczy. Jednakże scena polityczna nie może być głównym celem powstania partii i jesteśmy tego świadomi. Wiemy, że rozwój Sarmacji musi zostać zapewniony we wszelkich możliwych kierunkach. Dlatego też spisany został program, którym partia będzie się kierować podczas prac w Parlamencie, Rządzie oraz społecznie. By postawić sobie konkretny cel i przedstawić go całemu Narodowi sarmackiemu nasz program nazwaliśmy "Silna Sarmacja". Właśnie do tego będziemy dążyć: do silnej Sarmacji. Silnej zarówno wewnętrznie jak i na arenie międzynarodowej.

Dzięki doświadczeniom zebranym podczas trwania XXXII kadencji izb Sejmu jesteśmy przygotowani do dalszego przewodzenia Sarmacji. Z tego też względu ubiegać się będziemy o reelekcję by móc dokończyć porządkowanie spraw wewnętrznych Sarmacji oraz jej polityki zagranicznej, a następnie skupić się na dalszym rozwoju Księstwa.

Jesteśmy świadomi, że zadanie, które przed sobą postawiliśmy, nie jest proste, jednak wierzymy, że mu sprostamy. Z pomocą tak Korony, która symbolizuje jedność i ciągłość istnienia Księstwa, jak i Narodu sarmackiego, któremu to służymy przede wszystkim.

Wszystkich, którzy podzielają nasze poglądy wyrażone w programie oraz naszych działaniach, zapraszamy do współpracy w ramach SIC!

(-) Mikołaj bar. Wiśnicki,
(-) Zbyszko hr. von Thorn-Broniek,
(-) Bratumił v-hr. Nowak-Azoramath,
(-) Natalia Elena s.d. von Lichtenstein-Hergemon.

© 2011 - 2020 Mikołaj Wiśnicki & SIC!

Panel administracyjny