Witamy w Grodzisku!

Mamy niemały zaszczyt powitać Was na stronie na stronie przygotowanej przez Książęce Miasto Grodzisk — współorganizatora drugiego dnia obchodów tegorocznego święta Organizacji Polskich Mikronacji. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, byście ciepło wspominali pobyt w naszym kraju — Księstwie Sarmacji.

W szczególności zachęcamy do skorzystania z oferty Poczty Baridajskiej, która z okazji święta Organizacji Polskich Mikronacji wydała okolicznościową kartkę pocztową. Specjalnie z okazji obchodów święta Organizacji Polskich Mikronacji pojawiła się możliwość dopisania się do utworzonej księgi pamiątkowej.

Aby umilić pobyt w Księstwie osobom szczególnie zainteresowanym brzmieniem instrumentów, mieszkańcy krajów Korony — Rzeczypospolitej Slavińskiej i Księstwa Trizondalu — przygotowali koncert muzyki klasycznej. Na sam koniec zapraszamy do zwiedzenia stron internetowych Książęcego Miasta Grodziska.

Spotkanie na czacie sarmackim umilać będzie teutońskie Radio TeutoniaONE. Audycji można słuchać za pomocą popularnego programu WinAmp. W trakcie spotkania odbędzie się konkurs zorganizowany przez grodziski Instytut Edukacji Sarmackiej oraz uroczyste odsłonięcie fontany Organizacji Polskich Mikronacji.

Życzymy przyjemnego pobytu!

(—) JKW Piotr Mikołaj
Prezydent Książęcego Miasta Grodziska