Zjednoczone Przedsiębiorstwa Sarmackie


Witamy na stronie ZPS! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego zjednoczenia. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie budowy i transportu. Jesteśmy także czołowym producentem żywności w Księstwie Sarmacji. Wybudowaliśmy m.in. budynek Sarmackiej Kompanii Budowlanej przy ul. Magazynowej 1 w Grodzisku, kopalnię firmy Pecham taagid w Górach Szarych oraz siedzibę United Green Farmers Corp. przy ul. Zakątek 2 w Grodzisku. Poniżej przedstawiamy cennik naszych usług wraz z projektami budynków, które jesteśmy gotowi w każdej chwili zrealizować.


Budowa

Korzystamy z materiałów najwyższej jakości, oferowanych przez rodzime firmy sarmackie. Na miejsce budowy dowozimy je przy użyciu własnych środków transportu, dzięki czemu nie musisz płacić za marżę dla firmy transportowej. Wreszcie, nasze koszty własne są najniższe w całym Księstwie, i wahają się od 20 do 100 lt za budowę!

Mała siedziba firmy: 1 j. drewna, 1 j. miedzi, 10 j. skał, 1 j. szkła, 1 j. stali. Koszt materiałów to 55 lt. Koszt transportu to 5 lt. Taką siedzibę dla Twojej firmy wybudujemy za jedyne 79 lt.

Średnia siedziba firmy. 2 j. drewna, 1 j. miedzi, 20 j. skał, 1 j. szkła, 3 j. stali. Koszt materiałów to 127 lt. Kosz transportu to10 lt. Taką siedzibę dla Twojej firmy wybudujemy za jedyne 169 lt.

Duża siedziba firmy. 5 j. drewna, 2 j. miedzi, 25 j. skał, 5 j. szkła, 4 j. stali. Koszt materiałów to 215 lt. Koszt transportu to 20 lt. Taką siedzibę dla Twojej firmy wybudujemy za jedyne 269 lt.

Kopalnia i siedziba firmy wydobywczej. 10 j. drewna, 1 j. miedzi, 20 j. skał, 5 j. stali. Koszt materiałów to 195 lt. Koszt transportu to 20 lt. Takie zlecenie wykonamy za jedyne 249 lt.


Transport

Nasze zjednoczenie posiada ciężarówkę Star o ładowności 10 ton (10 j.). Za kurs zapłacisz jedynie 5 lt, niezależnie od pory dnia. W ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie przewieźć nawet 100 ton!


Produkcja żywności

W najpiękniejszych zakątkach Księstwa Sarmacji, z dala od dymiących kominów Grodziska, tam, gdzie woda jest krystalicznie czysta, a ziemia urodzajna znajdują się uprawy naszego zjednoczenia. W ciągu miesiąca dostarczamy żywność ponad dwudziestu mieszkańcom Księstwa. Miesięczny abonament na żywność kupisz od nas za zaledwie 9 lt!


Księstwo Sarmacji
http://www.sarmacja.tk/

Sarm. Kompania Budowlana
http://skb.wizytowka.pl/

Sarm. Kompania Transport.
http://skt.wizytowka.pl/

United Green Farmers Corp.
http://ugfcorp.wizytowka.pl/

Skontaktuj się z nami!
p.kozanecki@inetia.pl