Powitanie

Historia

Dusze

Urząd Sołecki

Plan Wsi


Witam Cię Wędrowcze w naszej wiosce !

Murowana Wieś znajduje się na obszarze prowincji Gellonia , w Księstwie Sarmacji. Jeżeli trafiłeś tutaj przypadkowo ,nie odwiedzając wcześniej stron Księstwa , zrób to koniecznie teraz. Jeżeli natomiast zawitałeś w to miejsce w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca na budowę domu lub założenie firmy, zapraszam do zapoznania się z Murowaną.

Podejmując decyzję o wyborze "swojego miejsca" zwróć uwagę na atrakcyne udogodnienia jakie oferuję , dla nowych mieszkańców. Mowa o niskich cenach ziemi dla pierwszych zainteresowanych - już od 75 lt. za działkę, oraz programie "Buduj z Nami". W ramach tej inicjatywy, "typowe" objekty stawiane w Murowanej, mogą zostać wybudowane przez tutejsze przedsiebiorstwo "Murarze z Murowanej" po kosztach materiałów. Warunki przystąpienia do programu określa Rozporządzenie 4, które Znajdziesz Urzędzie Sołeckim.

Ciągły rozwój infrastruktury Murowanej zapewnić ma samorządowe prawodawstwo regulujące wydawanie pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży gruntów. Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości zapoznaj się z treścią tej strony bądź też napisz do Sołtysa, czyli do mnie.