Witamy w Trzyczaszkowie!
horizontal_line.gif (1630 bytes)

Wybierz interesujący Cię dział nowostek

Wszystkie najnowsze
Ciekawostki
Polityka
Poza Marchią
Kultura i sport
Archiwalne

- - -
Obywatel Sarmacji
- - -

Copyright by Avistack
2005

www.sarmacja.org

27 stycznia 2005

+ Bilard w Sarmacji, niemożliwe? A jednak.
Zaledwie kilka dni temu rozpoczął działalność Sarmacki Związek Gier Bilardowych - organizacja, której zadaniem będzie przygotowywanie turniejów gry w bilarda 8, bilarda 9 (pool'a) i snooker'a w portalu WP (www.gryonline.wp.pl) i reprezentowanie sarmackiego sportu bilardowego na zewnątrz. Mimo uroczystego otwarcia Związku, apel założycieli SZGB mający na celu zachęcenie Sarmatów do brania udziału w zawodach - nie przyniósł spodziewanego rezultatu.  >>> czytaj dalej

+ Flesz staje się częścią portalu
Witam Was drodzy moi czytelnicy. Jak widzicie wszystko uległo zmianie, teraz można powiedzieć, że Flesz stał się prawdziwym portalem. Od dziś pod nazwą 3Czaszki-Net. Redaktor się nie zmienił, nadal ja tym wszystkim kręcę!

22 stycznia 2005

+ Jest już NEO! ;-))
Teraz wreszcie będziecie mogli liczyć na codzienną aktualizacje, mam już neostradkę 512, więc będę na bieżąco, dziękuje wszystkim, którzy pomogli mi podczas mojej nieobecności w zdobywaniu informacji i korespondencji z list. Senk Ju!

21 stycznia 2005

+ Flaki z olejem, czyli nuda powyborcza...
Coś dziwnego w Trzyczaszkowie po wyborach powstało. Przegrani nie piszą, ze wstydu? A może z żalu? Wygrani widać na zasłużonym urlopie, a ucichł również bardzo aktywny dotąd Andy Rutherford, czy nawet sam RCA. Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie się to zmieni ;-) Co do samej ciszy, mam też swój alternatywny pomysł - wszyscy po prostu czytają nowe działy Flesza i nie starcza im czasu na chociażby jeden post dziennie!

+ Materiały geograficzne poszukiwane!
Masz na dysku coś nt. geografii naszej wspaniałej prowincji? Proszę prześlij je na mój - avistak5@wp.pl - adres. Przy okazji tworzenia Sarmackiego Instytutu Geografii chciałbym również rozszerzyć informacje na temat geografii Trzyczaszkowa.

19 stycznia 2005

+ Burmistrz ZW przedstawił swój plan
Wiemy już, jak - przynajmniej w założeniu - wyglądać będzie rozwój Złotego Wybrzeża. Plan opracowany przez Wiktora Szpunara tak spodobał się Namiestnikowi, że w najbliższym czasie każdy burmistrz będzie musiał coś takiego przedstawić, jeśli chcesz go przeczytać, po prostu kliknij TU

18 stycznia 2005

+ Wybory, wybory Obywatele
Drodzy Trzyczaszkowianie, wiadomo już kogo sobie obraliśmy na naszych przedstawicieli w Radzie Prowincji, a zarazem na forum całej Sarmacji. Wybrani zostali:

Krzysztof "Vhris" Macak
Michał Sosnowiecki

Wybranym gratuluję! Pokonanym życzę pokory i dalszej działalności na rzecz prowincji (w tym sobie...).

+ Złote Wybrzeże wystartowało!
Póki co jeszcze nie całkiem oficjalnie, ale jako, że to w końcu Flesz Trzyczaszkowski możemy już powiedzieć, że w zreaktywowanym ZW powstanie sieć hoteli, Sarmackie Centrum Szant, a także zupełnie nowe v-sporty? Jakie... Tego dowiecie się wkrótce.

+ Flesz powraca...
Po paru dniach napięcia powraca do Was Flesz Trzyczaszkowski. Do nowości można zaliczyć nowiutką oprawę graficzną oraz działy, takie jak: polityka, poza Marchią czy kultura i sport. Serdecznie zapraszam do zapoznania się. Zwłaszcza za kilka dni.

11 stycznia 2005

+ Nowy dział
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nowym poddziałem we Fleszu, z      wyborami, już jutro będzie tam coś więcej - cierpliwości moi drodzy!

+ Wymiana linków
Flesz staje się coraz bardziej integralny z sarmacką prowincją Trzyczaszkowo! Dopiero wczoraj poinformowałem, że czasami ukazywać się będą newsy wprost z bramy trzyczaszkowskiej, a dziś pragnę ogłosił, że nasz ukochany Namiestnik - Robert Czekański stworzył na oficjalnej stronie Marchii link do nas! Cóż za nobilitacja, postanowiłem więc również u nas wrzucić link do strony Trzyczaszkowa... Wiem to bez sensu ;-) Ale jeśli na przykład ktoś mnie reset winzgrozy czy linuksa i zapomniał adresu do prowincji - www.flesz-trzyczaszkowski.prv.pl - nasz jest chyba jeszcze prostszy do zapamiętania. Swoją drogą będę musiał coś zrobić z tym menu, bo wymknie się nam z górnego paseczka :-]]

10 stycznia 2005

+ Łukasz Nowicki otrzymał Prawdę! :)
Jak mówi Robert Czekański: "pragniemy, ażeby było wiadome tak współczesnym, jak przyszłym, którzy ujrzą ten dokument, że ja, Robert Janusz Czekański, z łaski Księcia Namiestnik Marchii Trzyczaszkowskiej, Łukaszowi Nowickiemu nadaję z dziedzicznym prawem posiadania ziemię na północno - wschodnim krańcu Marchii (teren D0056, z zachowaniem podziału działki przez Granicę), który od dawna należał do nas i do naszych przodków, z dodanym warunkiem, iż na jego obszarze powstanie miasto Prawda, z którego będzie nam przekazywał czynsz w zgodzie z zapisami statutu miasta." - WIWAT TRZYCZASZKOWO! WIWAT PRAWDA! WIWAT ŁUKASZ!

+ Newsy wprost ze strony Marchii...
Niektórzy nie mają czasu odwiedzić strony Marchii przy każdym robieniu na kompie i właśnie dlatego od dzisiaj coniektóre newsy oficjalne ze strony Trzyczaszkowa będę się pojawiać również we Fleszu.

+ Flesz zostaje!
Dopóki będziecie czytali moją skromną gazetkę będę ją wydawał! :-) Dziękuje wszystkim za ich głosy na temat Flesza, pozdro. Postaram się jeszcze częściej zasypywać Was nowościami.

 

7 stycznia 2005

+ Już po bouncingu...
... Więc i Flesz Trzyczaszkowski powraca.

+ Złote Wybrzeże już trzyczaszkowskiego
W specjalnym dekrecie Książę Piotr Mikołaj przekazał Marchii Trzyczaszkowskiej Złote Wybrzeże! Nareszcie mamy porządny kurort letni, wszystkich spragnionych morza zapraszamy do Złotego Wybrzeża.

+ Wystartowały wybory do Rady Prowincji
Aby się zgłosić należy na listę dyskusyjną Marchii wysłać kandydaturę, w skład, której wchodzić będzie imię i nazwisko, sarmackie ID i parę słów od siebie. Nowości z wyborów będę prezentował we Fleszu na bieżąco! :)

6 stycznia 2005

+ Czy ktoś mnie czyta?
Bardzo przykro mi się zrobiło, gdy okazało się, że nie obchodzi Was - Trzyczaszkowian sprawa jedynej gazety prowincji, ale jak pokazała sonda nie wykazujecie żadnego zainteresowania (0 maili). Jeżeli nie chcecie Flesza mogę go zamknąć, ale jeżeli jednak coś dla Was moja praca znaczy to napiszcie coś do mnie - proszę!

+ Bouncing, bouncing, bouncing...
Bardzo przepraszam jeżeli nie przeczytaliście newsów z ostatnich dni życia prowincji, ale miałem bouncing, czyli zdeaktualizowanie się poczty na YAHOO lub czegoś w tym stylu ;-)) W każdym razie powracam z dalekiej podróży i od dzisiaj wszystko będzie jak należy. Muszę również pochwalić władzę naszej prowincji, RCA zareagował wcześniej od Ministra Sarmacji Pana Gawendy, dzięki czemu na liście trzyczaszkowskiej jestem już spowrotem, a niestety na ogólnej nadal trwa bouncing (sic!).

4 stycznia 2005

+ RCA wrócił!
Nasz Namiestnik powrócił z weekendu bez internetu, kto czytał opis w GG wie wszystko, innym tajemnic, gdzie był nasz kochany Namiestnik nie zdradzę! ;-) W każdym razie RCA od razu zabiera się do roboty.

2 stycznia 2005

+ Powrót Króla... A przynajmniej Namiestnika! :-)
Do wirtualnego świata po krótkim urlopie powraca Robert Czekański, namiestnik Trzyczaszkowa. Czekamy na kolejne wspaniałe inicjatywy z jego strony, a znając postać Roberta jednego możemy być pewni - będzie się działo! :)

+ Dobre wejście w nowy rok
Od dzisiaj we Fleszu Trzyczaszkowski znajdziecie kącik informacji niecodziennych, ciekawostek z prowincji. Będziemy ujawniać w nim różne interesujące fakty z Trzyczaszkowa. O ile część główna Flesza - czyli ta, która obecnie czytacie będzie informacyjna, w ciekawostkach pojawiać się będą m.in. wywiady, fakty geograficzne czy nowości z aren sportowych - zapraszam! Aby wejść do działu ciekawostek, należy wybrać tę zakładkę z mini-menu pod logiem.

30 grudnia 2004

+ Wszystkie najlepszego...
Jednoosobowa - póki co - redakcja Flesza Trzyczaszkowskiego składa najserdeczniejsze życzenia noworoczne wszystkim mieszkańcom prowincji oraz pozostałym Sarmatom! Do siego roku!

+ Przodownicy pracy!
Wiktor wicehrabia Szpunar i Michaelus otrzymali kilka dni temu nagrody dla przodowników pracy od p.o. Namestnika Andy'ego Rutherforda, pozostali, weźcie przykład i do roboty :)))

+ Sonda :-)
Drodzy czytelnicy, chciałbym się do Was zwrócić z pytaniem: czy jesteście za tym aby Flesz Trzyczaszkowski, oprócz takiego wydania w jakim jest teraz ukazywał się jako dodatek do Reportera Natańsko-Sarmackiego? Co Wy na to? Piszcie na avistak5@wp.pl

28 grudnia 2004

+ Spec od reklamy wybrany!
Robert Czekański i Andy Rutherford wybrali specjalistę od zapraszania nowych i reklamowania prowincji, a został... em nim ja z czego się bardzo cieszę i dziękuje za okazane zaufanie.

+ Salon gier video w Trzyczaszkowie
W Trzyczaszkowie zreaktywowany został salon gier video MERKURY. Zapraszamy pod adresem www.merkury.ks.prv.pl !

25 grudnia 2004

+ Mianowanie p.o. Namiestnika
Od 26 grudnia, do 2 stycznia p.o. Namiestnika Trzyczaszkowa zostaje Andy Rutherford, został on mianowany przedwczoraj przez naszego Namiestnika - Roberta Czekańskiego.

+ Witam serdecznie
Chciałbym jeszcze razem powitać wszystkich mieszkańców Trzyczaszkowa, jestem nowym członkiem Waszego społeczeństwa i mam nadzieję, że jakoś się dogadamy, wierzę w to! :)

+ Muzeum Broni Białej w Trzyczaszkowie!
Nowy mieszkaniec prowincji Wiktor Szpunar stworzył w Trzyczaszkowie Muzeum Broni Białej, w której opisał wspaniałe miecze, topory i inne bronie tego typu należące do Trzyczaszkowa. Większość to zdobyte w boju łupy oraz dawne bronie wojów z Trzyczaszkowa, reszta to reprodukcje stworzone przez Wiktora. Strona internetowa: www.muzeum-bb.ks.prv.pl

+ Powstaje FLESZ! :)
Powstaje jeden z nielicznych sarmackich serwisów informacyjnych - Flesz Trzyczaszkowski! Jest to oznaka, że prowincja cały czas się rozwija, Sarmaci - bójcie się ;-) Trzyczaszkowo uderza! (całkiem pacyfistyczne... :])

 

>>> Reklama w 3Czaszki-Net
>>> Księga gości

Katalog trzyczaszkowskich serwisów

+ Miejscowości
+ Kultura i rozrywka
+ Polityka
+ Inne

Główne informacje na temat portalu 3Czaszki-Net

+ Wstęp
+ Redaktor
+ Prawa