Witamy w Trzyczaszkowie!
horizontal_line.gif (1630 bytes)

Wybierz interesujący Cię dział nowostek

Wszystkie najnowsze
Ciekawostki
Polityka
Poza Marchią
Kultura i sport
Archiwalne

- - -
Obywatel Sarmacji
- - -

7 lutego 2005

+ Po urodzinach, po Święcie...
W Toruniu końca dobiegły urodziny Namiestnika Trzyczaszkowa, które mogły być uznane za naprawdę udany Zjazd KS, że zacytuje:

Markiz Kowalczykowski: "Skończylem właśnie pisać relację z pierwszego dnia pobytu w Toruniu.
Dostępna pod adresem: http://kowalczykowski.net/urodziny/"

Robert baron Czekański: "Jak widac, z samej Sarmacji na imprezie bylo 11 osob! To
niemalze oficjalny zjazd"

+ Zjazdowe i pozjazdowe wyciszenie ;-)
Pisałbym częściej... Więcej... Tylko o czym? :-) Zapraszam wszystkich do tworzenia inicjatyw w Trzyczaszkowie - news o tym będzie na bank!

1 lutego 2005

+ Realny butik państwa wirtualnego
Serdecznie zapraszam wszystkich, a zwłaszcza tych z nieco zasobniejszym portfelem do butiku Księstwa Sarmacji, na który dostaniecie się klikając [ tutaj ]

+ Komórkowy wirus nadszedł!
Eksperci ds. bezpieczeństwa wpadli na pierwszego wirusa, który może być przenoszony drogą sieci telefonii komórkowej.
Vincent Gullato, wiceprezydent grupy Network Associates: "weszliśmy obecnie w erę, w której narażenie sieci komórkowych na ataki będzie coraz większe".
Złośliwy kod zwany "Cabir" jest robakiem będący kopią systemu operacyjnego zwanego Symbian, używanego przez kilkunastu producentów telefonów komórkowych na świecie jak Nokia, Siemens czy Panasonic.

- - - - - ]

+ [OT] Ciekawostka językowa (z reala...)
Chyba praca we Fleszu nieźle mnie WPRAWIA, co niestety nie specjalnie podoba się moim nauczycielom. Na polskim Pani sprawdziła moje dwie prace domowe i obie oceniła na czwórki ponieważ jest na 99% pewna, że nie pisał jej sam, wiecie co jest najśmieszniejsze, moje i kolegów wyjaśnienia (w końcu pisałem na przerwie! :->) nic nie dały, a wydaje mi się, że nawet oficjalne oświadczenie rodziców i braci by nie pomogło - po prostu LOL!!!

+ W sprawie pracy, we FLESZU!
Przyjaciele, faktycznie ciekawostką staje się niestety fakt, że coraz to więcej osób wysyła do mnie listy w stylu. Cześć chcę pracować w Twojej redakcji blablabla... Postarajcie się na coś więcej ludziska. Jak już mówiłem, bez jednego, a najlepiej dwóch tekstów próbnych nie ma po co pisać! Więc tak: po 1 tekst próbny, po 2 informacje o Tobie, po 3  - co chcesz robić w redakcji (najbardziej poszukiwany ktoś od ciekawostek)...

+ Wykopaliska przyniosły rezultaty!
Trzyczaszkowska grupa archeologiczna Wiktora Szpunara odnalazła kolejne bronie kopiąc w okolicach Gniewu! Wszystkie znaleziska zostały przekazane na rzecz Muzeum Broni Białej w Trzyczaszkowie. Prezentowany na zdjęciu okaz to zidentyfikowany przez specjalistów od broni tego typu starosarmacki topór wojenny, topór używany przez najwybitniejszych sarmackich wojowników.

- - - - - - - - - - - - - - - - -
Ciekawostki ruszyły
Wydawało mi się, że na rozruszenie ciekawostek będę potrzebował mnóstwa czasu, a okazało się, że interesujące rzeczy same się do nas kleją... Zapraszam do przeglądania ciekawostek. Rubryka ta będzie jak najczęściej aktualizowana.
- - - - - - - - - - - - - - - - -

>>> Reklama w 3Czaszki-Net
>>> Księga gości

Katalog trzyczaszkowskich serwisów

+ Miejscowości
+ Kultura i rozrywka
+ Polityka
+ Inne

Główne informacje na temat portalu 3Czaszki-Net

+ Wstęp
+ Redaktor
+ Prawa