Witamy w Trzyczaszkowie!
horizontal_line.gif (1630 bytes)

Wybierz interesujący Cię dział nowostek

Wszystkie najnowsze
Ciekawostki
Polityka
Poza Marchią
Kultura i sport
Archiwalne

- - -
Obywatel Sarmacji
- - -

7 lutego 2005

+ Galeria wznowiła działanie!
Swoje podwoje w Trzyczaszkowie ponownie otworzyła Galeria Narodowa Księstwa Sarmacji, serdecznie zapraszam do przeglądania archiwalnych prac, poza tym sporo aktualizacji jest też w Trzyczaszkowskim Muzeum Broni Białej, więc:
www.sarmacja.org/avistak

3 lutego 2005

+ Do Amfiteatru zaprosić wypada...
Chciałbym zaprosić Was wszystkich do Amfiteatru na Złotym Wybrzeżu, gdzie od wczoraj posłuchać możecie piosenek świetnych kapel oraz skecze najlepszych kabaretowców, www.sarmacja.org/avistak/amfiteatr. Warto nadmienić, że wszystkie inicjatywy Avistaka są teraz pod adresem www.sarmacja.org/avistak/*** (gdzie *** - nazwa), ale skoro dostaliście się do portalu to już o tym chyba wiecie :)))

+ "Rycerza" znowu można przeczytać...
Zapraszam serdecznie wszystkich Sarmatów, którzy jeszcze nie przeczytali do zajrzenia pod adres www.sarmacja.org/avistak/rycerz! Fakt, jest to moje dzieło, więc może pisać nie powiniennem, ale jednak nagrodzone Wyróżnienie w konkursie MDN...

1 lutego 2005

+ SZGB: 3Czaszki-Net serdecznie zaprasza.
Drodzy Sarmaci! Dlaczego tak niewielu z Was wstąpiło do Sarmackiego Związku Gier Bilardowych? Ja się zgłosiłem i muszę przyznać, że jest świetnie. Najlepsi zawodnicy, zarządcy ligi grają również z takimi amatorami, jak ja, no i ogólnie jest bardzo przyjemnie. Zapraszam wszystkim tymbardziej, że w najbliższym czasie odbędzie się turniej z... nagrodami :)

+ Literacki konkurs MDN rozstrzygnięty!
Jury w składzie Wieńczysław Wiensko i Krzysztof Kowalczykowski zdecydowali:

Pierwsze miejsce za prace "Hipokryta" zdobył Rafał Szcześniewski.

Wyróżnienie za prace "Rycerz" - Wiktor Szpunar.

Nagrody specjalnie:
Instytut Historii Marchi Trzyczaszkowskiej
Teutoński Instytut Historii

+ Śmiech to zdrowie
Wreszcie utworzono w Sarmacji, coś powiązanego z humorem. Do tej pory wszelkie żarty trafiały i zaśmiecały listę dyskusyjną Księstwa, teraz jest inaczej! Powstała specjalna strona, dzięki której możemy przeglądać dowcipy Sarmatów oraz dodawać własne. Autorem Sarmackiej Ligi Humoru jest Wiktor wicehrabia Szpunar, a dostać się do niej możecie pod adresem www.humor-ks.prv.pl.

- - - - - ]

+ Bilard w Sarmacji, niemożliwe? A jednak.
Zaledwie kilka dni temu rozpoczął działalność Sarmacki Związek Gier Bilardowych - organizacja, której zadaniem będzie przygotowywanie turniejów gry w bilarda 8, bilarda 9 (pool'a) i snooker'a w portalu WP (www.gryonline.wp.pl) i reprezentowanie sarmackiego sportu bilardowego na zewnątrz. Mimo uroczystego otwarcia Związku, apel założycieli SZGB mający na celu zachęcenie Sarmatów do brania udziału w zawodach - nie przyniósł spodziewanego rezultatu.  >>> czytaj dalej

>>> Reklama w 3Czaszki-Net
>>> Księga gości

Katalog trzyczaszkowskich serwisów

+ Miejscowości
+ Kultura i rozrywka
+ Polityka
+ Inne

Główne informacje na temat portalu 3Czaszki-Net

+ Wstęp
+ Redaktor
+ Prawa