Witamy w Trzyczaszkowie!
horizontal_line.gif (1630 bytes)

Wybierz interesujący Cię dział nowostek

Wszystkie najnowsze
Ciekawostki
Polityka
Poza Marchią
Kultura i sport
Archiwalne

- - -
Obywatel Sarmacji
- - -

7 lutego 2005

+ Unia Sarmacji, tylko co z tego wyniknie?
W naszym wspaniałym Księstwie powstała kolejna partia polityczna, a mianowicie Unia Sarmacji! Wszyscy członkowie partii to świeża krew - młodzi Sarmaci, co z jednej strony niczym złym nie jest, ale z drugiej młodzi przyjaciele od razu zaczęli węszyć spisek, wiele piszą o korupcji w Sarmacji itp, mniej natomiast robią. Panowie - czekamy na działania!

+ Porozumienie sarmacko-wandejskie
Wczoraj doszło nareszcie do podpisania traktatu sarmacko-wandejskie! Strony zobowiązały się wysłać do siebie nawzajem ambasadorów i konsulów (w sprawach gospodarczych), co z tego wyniknie? Będziemy śledzić na bieżąco.

3 lutego 2005

+ Kolonia sarmacka?! ;-)
Jeden z Sarmatów, a dokładniej Filip Malczak zdecydował się wczoraj na rozpoczęcie działań w sprawie stworzenia kolonii KS na kontynencie... Sarmaci zaproponowali przy tym, że może na nowej planecie ;-) Filip Malczak chyba wyraźnie się nad tym zamyślił, bo póki co nie ma odpowiedzi.

1 lutego 2005

+ Co się dzieje w Izbie Poselskiej?
W ostatnim głosowaniu udział wziął jeden Poseł, a mianowicie Bartek Staniszczak, podczas gdy reszta, czekała chyba na oklaski. Teraz Posłowie debatują nad wyborem nowego Marszałka, gdyż markiz Staniszczak porzucił urząd, kandydat jest jeden Wieńczysław Wiensko, ale co z tego wyjdzie? Dowiemy się wkrótce.

+ Wielkie uroczystości czas zacząć!
Jutro w Trzyczaszkowie największe Święto naszej prowincji, ale my świętować zaczynamy już dzisiaj. Po pierwsze: Dzisiaj w Agorze Trzyczaszkowskiej (link po prawej, na dole) odbędzie się o 16 wielkie spotkanie Sarmatów z okazji Święta, poza tym trzyczaszkowianie planują jeszcze wiele ciekawych inicjatyw na najbliższe dni. Będzie się działo jednym słowem!

21 stycznia 2005

+ Flaki z olejem, czyli nuda powyborcza...
Coś dziwnego w Trzyczaszkowie po wyborach powstało. Przegrani nie piszą, ze wstydu? A może z żalu? Wygrani widać na zasłużonym urlopie, a ucichł również bardzo aktywny dotąd Andy Rutherford, czy nawet sam RCA. Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie się to zmieni ;-) Co do samej ciszy, mam też swój alternatywny pomysł - wszyscy po prostu czytają nowe działy Flesza i nie starcza im czasu na chociażby jeden post dziennie!

18 stycznia 2005

+ Wybory, wybory Obywatele
Drodzy Trzyczaszkowianie, wiadomo już kogo sobie obraliśmy na naszych przedstawicieli w Radzie Prowincji, a zarazem na forum całej Sarmacji. Wybrani zostali:

Krzysztof "Vhris" Macak
Michał Sosnowiecki

Wybranym gratuluję! Pokonanym życzę pokory i dalszej działalności na rzecz prowincji (w tym sobie...).

WCZEŚNIEJ:

+ Wolne miejsce Mości Panowie Kandydaci!
Od dzisiaj każdy będzie mógł zamieścić tutaj swoje odpowiedzi na pytania wyborców lub jakąś informację na swój temat w sprawie wyborów, zapraszam przeciwników, w końcu wszyscy na celu mamy dobro Trzyczaszkowa!

Ja sam mam już parę rzeczy do zamieszczenia, ale nie będę po chamsku pisał pierwszy, czekam na coś od Was!

+ WYBORY (by RCA, 10.01)
W dniu dzisiejszym mija termin zgłaszania kandydatur do Wyborów Rady Marchii. Wybory odbędą się w dniach 12 - 16 stycznia 2005 roku. Wyłonić one mają dwóch przedstawicieli mieszkańców, którzy zasiądą w Radzie Marchii obok trzech stałych jej członków.

>>> Reklama w 3Czaszki-Net
>>> Księga gości

Katalog trzyczaszkowskich serwisów

+ Miejscowości
+ Kultura i rozrywka
+ Polityka
+ Inne

Główne informacje na temat portalu 3Czaszki-Net

+ Wstęp
+ Redaktor
+ Prawa