nazwa.jpg (9643 bytes)

  Witaj! Rozgość się w klubie.

www.sarmacja.org/avistak/tasma

  
 
 
 
 
 
 
 
 

Klub filmowy Taśma powstał 26 kwietnia 2005. Nie mamy na celu rywalizacji z kinami Księstwa Sarmacji, wręcz przeciwnie, będziemy informować co nowego jest w nich wyświetlane,postaramy sie przeprowadzać wywiady z sarmackimi reżyserami i aktorami, ale nasz klub nie ma zamiaru być tylko wirtualnym. Znajdziecie tutaj także newsy, recenzje, felietony i multimedia dotyczącego prawdziwego kina, więc powinno być ciekawie! :) Nasza skromna salka jest w stanie pomieścić kilkanaście, a maksymalnie kilkadziesiąt osób, ale cieszymy się i z tego... na początek.

Do klubu może wstąpić każdy! To bardzo proste... Wystarczy, że stukniesz coś do TAŚMY i będziesz w miarę regularnie odwiedział klubowy czat, a już możesz z dumą tytułować się członkiem klubu filmowego Taśma.

Oczywiście każdy Sarmata ma wpływ na dalszy rozwój klubu. Wystarczy, że napiszesz do nas na mail avistak5@wp.pl co chciałbyś tutaj zobaczyć, jakie filmy najbardziej lubisz oglądać, a może wyślesz własne film-newsy czy recenzje? Wszystko zależy od Waszego zainteresowania, klub powstał tylko po to, by wszyscy miłośnicy dobrego kina w Sarmacji mogli się zgromadzić, podyskutować, przedstawić swoje tytuły i dowiedzieć się czegoś nowego od innych.

Kolejnym plusem jest to, że zarówno filmy, jak i newsy, recenzje, felietony czy multimedia możecie przejrzeć za DARMO! Zapraszam również na czat.

Pozdrawiam,
Wiktor hrabia Szpunar
--- Założyciel i przewodniczący Klubu Filmowego TAŚMA.

COPYRIGHT 2005 Prawa zastrzeżone przez Avistaka dla Księstwa Sarmacji.

w