KS Wandea

Oficjalne centrum informacyjne ukochanego klubu bananowej młodzieży z Genosse-Wanda-Stadt 

 

Sukcesy sportowe sekcji piłkarskiej drastycznie zwiększyły liczbę fanów KS Wandea.

 

Szacuje się, że kibicuje nam już kilkudziesięciu mieszkańców Genosse-Wanda-Stadt, mamy także pierwszych sympatyków w innych wandejskich miastach.


Mimo to, nienawiść mas ludowych do naszego klubu wciąż jest na tyle powszechna, żeby zwrócić uwagę zdegenerowanej i zblazowanej sarmackiej arystokracji, nieustannie poszukującej nowych podniet.


Opowieści o stu tysiącach wandejskich robotników, którzy przychodzą na Stadion Narodowy tylko po to, żeby w milczeniu modlić się o porażkę gospodarzy, wciąż wzbudzają zachwyt na salonach Grodziska. W połączeniu z wyczynami zawodników Koniecznego, którzy od kilku kolejek utrzymują się na samym szczycie tabeli SLP, sarmackim burżujom objawia się nowy snobizm. Kupują oryginalne pamiątki klubowe, wymieniają się archiwalnymi nagraniami meczów, usiłują zdobyć autografy Chubarova i Zelepukina.


Centrum Informacyjne Klubu Sportowego Wandea powstaje przede wszystkim dla nich. Zarząd zdaje sobie sprawę, że dla prawdziwych fanów z dzielnicy rządowej Genosse-Wanda-Stadt informacje tutaj zawarte będą wręcz infantylnie oczywiste.

 

Historia klubu 

 

Stadion  

 

Gwiazdy  

 

Ogłoszenia