RVT -Prasa o nas

 Strona internetowa Hrabiów z Ruhnhoff, jednego z najlepszych zespołów Ekstraklasy Sarmackiej.

31 VIII 2007 Wieści "Kot Teofil Wieści Ekstraklasę"  red. Rada regencyjna

Najbardziej niedoceniany zespół ligi. Rycerze rundy rewanżowej, przegrywają wysokie miejsce na starcie sezonu. W tym sezonie ma być inaczej i Hrabiowe wreszcie powalczą o należne im miejsce na podium, a przynajmniej w jego okolicy. Patrząc na wiek zawodników, jest to jedna z ostatnich szans na odnotowanie znaczącego sukcesu.

Plusy: Świetny atak, solidna obrona i budzący zaufanie bramkarz pozwalają optymistycznie patrzeć w przyszłość. Nad ich właściwym wykorzystaniem czuwa jeden z (dwóch) najlepszych managerów SLP.

Minusy: Krótka ławka. Wystarczy kontuzja bramkarza, a miejsce między słupkami Hrabiów będzie musiał zająć zawodnik zespołu trampkarzy. W ekstremalnym przypadku teżne trampkarz wystąpi w ataku, a wtedy…

Za co ich lubimy: Za pełną wdzięku, uroku osobistego i nieprzeciętnego poczucia humoru osobę managera, z którym mecze zawsze stanowią wyzwanie dla trenerskiego kunsztu. I za to co się dzieje po meczach.

Za co ich nie lubimy: Za to że mecze z nimi zawsze stanowią wyzwanie dla trenerskiego kunsztu. Znaczy - myśleć trzeba.

 

21 VIII 2007 Goniec Czarnoleski "Zmierzch bogów" red. Leszczyński

Piłkarze Hrabiego z Ruhnhoff chyba nigdy nie przebiją się ponad ligową przeciętność. Zespół, z którym każdy się liczy, mający solidny skład i bardzo dobrego, doświadczonego trenera. Ale brakuje tej iskierki. Jak to mówią, „z tym trzeba się urodzić”.

 

19 VIII 2007 Trizondal Footbal "Podsumowanie Sezonu" red. admin

Pozycja w tabeli jest w tym przypadku proporcjonalna zaprezentowanego poziomu. RVT zaprezentował średnią grę, chociaż patrząc na kadrę zespołu można odnieść wrażenie że zawodnicy nie pokazali wszystkiego na co ich stać. Jednak w tak silnej lidze jak SLP ciężko utrzymać formę przez cały sezon. Pokazuje to, że nie wygrywa się samymi nazwiskami.

Newsy

O klubie

Aktualny skład

Oświadczenia prasowe

Tabela

Wyniki

Historia 

Prasa o nas

Kącik Kibica 

Kontakt