Oficjalna strona Biura Archonta Demokracji Surmeńskiej

AKTUALNOŚCI · ARCHONT · RADA TESMOTETÓW · POCZET · SIEDZIBA · SURMENIA

Lista Archontów II Królestwa Surmeńskiego



I — Nikolaos Zorbas (Νηκολαος Ζορbασ)
Objął urząd 22.01.2013, zmarł 17.02.2013, p.o. C. Sinalenno
Przynależność polityczna: Nowa Demokracja


II — Celestyna Sinalenno (Θελεστηνα Σηναλεννο)
Objęła urząd 11.03.2013, złożyła urząd 31.07.2013
Przynależność polityczna: Partia Demokratyczna


III — Ioannis Avrampoulos (Ηοαννης Αβραμπωλος)
Objął urząd 31.07.2013, złożył urząd 25.12.2013
Przynależność polityczna: Demokratyczne Centrum Ludowe (Blok Współpracy z Archonteą)


IV — Celestyna Sinalenno (Θελεστηνα Σηναλεννο)
Objęła urząd 25.12.2013, złożyła urząd 30.03.2014
Przynależność polityczna: Partia Demokratyczna


V — Markos Viktorjosigos apo Zep (Μαρκος Βηκτοριοσηγος)
Objął urząd 30.03.2014, złożył urząd 13.07.2014
Przynależność polityczna: niezależny


VI — Sergjos Dimitrosigos (Σεργιος Δημητροσηγος)
Objął urząd 13.07.2014, złożył urząd 10.08.2014
Przynależność polityczna: Partia Socjaldemokratyczna


VII — Mihaelos Eligjosigos (Μηχαελος Εληγιοσηγος)
Objął urząd 10.08.2014, złożył urząd 18.11.2014
Przynależność polityczna: Partia Socjaldemokratyczna


VIII — Konstantinos Mikisigos (Κονσταντηνος Μηκησηγος)
Objął urząd 18.11.2014, złożył urząd 16.05.2015
Przynależność polityczna: Partia Liberalno-Demokratyczna


IX — Orjon Surma (Οριον Συρμα) Objął urząd 16.05.2015, złożył urząd 14.08.2015
Przynależność polityczna: Surmeńska Partia Narodowa


Lista Archontów II Demokracji Surmeńskiej



X — Zenovjos Skitjos (Ζενοβιος Σκητιος) Objął urząd 14.08.2015
Przynależność polityczna: RESET



© Biuro Archonta 2012-2014