Tabela Ligi Kontynentu Wschodniego
Kategorie: Wszystkie | Najlepsi strzelcy | Newsy
RSS
środa, 23 maja 2007
Rozpoczął się 1 sezon LKW
Dziś o 19:00 rozegrano 1 kolejkę Ligi Kontynentu Wschodniego. W pierwszym meczu AC Ulsania zremisowała z Dream Team Trizondal 1:1. Mecz nie był porywający. Lepszą formę pokazali gospodarze, którzy powinni wygrać ten mecz. W drugim spotkaniu FC Nowa Menia przegrała z MTK Budapest 1:2. Rozgrywki źle zaczęły się dla Surmenii. Goście z Austro-Węgier zagrali o wiele lepiej i zasłużenie zwycięzyli. W trzeciej potyczce Prokom Arka Erminia wygrała z Zagłębiem Rottera 4:0. Gospodarze pokazali bardzo ofensywny i efektowny futbol i nie mieli problemów z pokonaniem zespołu z Dalmencji. W ostatnim pojedynku Korona Merida City wygrała z SV Schwarz-Gelb 2:0. Drużyna z Meridy zagrała o wiele lepiej od słabo grających gości i łatwo wygrała.
19:17, marco21592 , Newsy
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 22 maja 2007
Pierwsza kolejka LKW już jutro
Już jutro rusza Liga Kontynentu Wschodniego. W rozgrywkach biorą udział zespoły z Trizondalu (Dream Team Trizondal, Prokom Arka Erminia, Zagłębie Rottera, Korona Merida City, AC Ulsania), Austro-Węgier (MTK Budapest, SV Schwarz-Gelb) oraz z Surmenii (FC Nowa Menia).
22:04, marco21592 , Newsy
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 21 maja 2007
FC Trizopolis zmienia nazwe

Drużyna FC Trizopolis zmieniła swoją nazwę. Teraz zespół nazywa się MTK Budapest.

20:43, marco21592
Link Dodaj komentarz »
piątek, 04 maja 2007
Pacho De La Fluente najlepszym strzelcem 3 sezonu
Pacho De La Fluente z Prokomu Arki Erminia dostał nagrodę "Złotego Buta" przyznawaną przez tygodnik Trizondal Football dla najlepszego strzelca sezonu. Fluente którego Prokom kupił w środku sezonu szybko została ulubieńcem kibiców popisując się świetną skutecznością w każdym niemal meczu.
Ostatnia kolejka 3 sezonu
Dzisiaj o 16:00 rozegrano 14 kolejkę Trizondalskiej Ekstraklasy. W pierwszym meczu TKS Trizondal Squad przegrał u siebie z FC Trizopolis 1:4. Goście mieli ogromną przewagę nad ostatnim w tabeli zespołem odnosząc łatwe zwycięstwo. W drugim spotkaniu FC Dalmencja pokonał Dream Team Trizondal 1:0. Mecz nie stał na najwyższym poziomie. Mimo iż to goście przeważali przez cały mecz nie potrafili strzelić bramki. Za to gospodarze strzelili bramkę z rzutu wolnego w końcówce meczu. To trafienie wystarczyło do wygrania spotkania. W ostatnim meczu Prokom Arka Erminia wygrała 3:0 z AC Ulsanią. Gospodarze przez pełne 90 minut kontrolowali grę i zwyciężyli z dziecinną łatwością. Ta kolejka zakończyła 3 sezon Trizondalskiej Ekstraklasy. Mistrzem została drużyna Prokom Arka Erminia, drugie miejsce zajeło FC Trizopolis a trzecie Korona Merida City. Gratulujemy!
16:42, marco21592 , Newsy
Link Dodaj komentarz »
środa, 02 maja 2007
Przedostatnia kolejka za nami
Wczoraj o 16:00 rozegrano 13, przedostatnią kolejkę Trizondalskiej Ekstraklasy. W pierwszym meczu drużyna AC Ulsanii zmierzyła się z Koroną Merida City. Padł remis 1:1 co jest dużym zaskoczeniem, gdyż zespół z Ulsanii jest niżej notowany a mimo to był on bliżej zwycięstwa. W drugim spotkaniu ostatni w tabeli TKS Trizondal Squad zagrał z liderem tabeli Prokomem Arką Erminia. Spodziewano się pogromu i tak właśnie było. Goście wygrali 5:0 przewyższając gości o dwie klasy. W ostatniej potyczce zagrali FC Trizopolis i FC Dalmencja. Gospodarze wygrali 2:0 po bardzo dobrej grze w ofensywie.
10:12, marco21592 , Newsy
Link Dodaj komentarz »
piątek, 27 kwietnia 2007
12 kolejka minęła
Dziś o 16:00 rozegrano 12 kolejkę Trizondalskiej Ekstraklasy. W pierwszym meczu Korona Merida City zmierzyła się z TKS Trizondal Squad. Gospodarze wygrali 1:0, jednak wynik powinnien być o wiele wyższy. W drugim spotkaniu Prokom Arka Erminia wygrała z FC Dalmencją 3:1. Mecz bez niespodzianek. Gospodarze zagrali o wiele lepiej łatwo pokonując zespoł z Dalmencji. W ostatnim pojedynku Dream Team Trizondal przegrał u siebie z FC Trizopolis 1:3. Kolejny mecz bez niespodzianek. Goście zagrali bardzo dobrze we wszystkich formacjach i bez problemu zwyciężyli.
19:20, marco21592 , Newsy
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 23 kwietnia 2007
11 kolejka za nami
Dziś o 16:00 rozegrano 11 kolejkę TE. W pierwszym spotkaniu TKS Trizondal Squad zremisował z AC Ulsanią 1:1. Obydwie drużyny nie pokazały wielkiego futbolu, jednak trochę lepiej zagrali gości i to im należało się zwycięstwo. W drugim meczu Dream Team Trizondal przegrał z Prokomem Arką Erminia 1:3. Gospodarze byli tylko tłem dla świetnie grających gości. Fenomenalną formą popisał się Pacho De La Fluente strzelając hat-tricka. W ostatniej potyczce FC Dalmencja przegrała z Koroną Merida City 0:2. Goście zagrali o wiele lepiej od gospodarzy pewnie wygrywając.
17:04, marco21592 , Newsy
Link Dodaj komentarz »
piątek, 20 kwietnia 2007
Minęła 10 kolejka Ekstraklasy
Dziś o 16:00 rozegrano 10 kolejkę Trizondalskiej Ekstraklasy. W pierwszym meczu AC Ulsania wygrała z FC Dalmencją 2:0. Gospodarze dłużej utrzymywali się przy piłce niż goście. Pomogło im to w wygranej. W drugim spotkaniu Korona Merida City wygrała z Dream Team Trizondal 1:0. Zawodnicy ze stolicy Trilandu zagrali o wiele lepiej od gości, jednak nie potrafili odnieść efektownego zwycięstwa wygrywając skromnie jednym golem. W ostatnim meczu Prokom Arka Erminia wygrała z FC Trizopolis 2:1. Mecz był bardzo zacięty i mimo iż goście byli dłużej przy piłce nie potrafili wygrać.
18:55, marco21592 , Newsy
Link Dodaj komentarz »
9 kolejka Trizondalskiej Ekstraklasy
Rozegrano 9 kolejkę Trizondalskiej Ekstraklasy. FC Dalmencja wygrała z TKS Trizondal Squad 2:0. Gospodarze zagrali o wiele lepiej od gości, nie dopuszczając zespołu z Trizondalu do własnej bramki. W drugim meczu FC Trizopolis wygrało z Koroną Merida City 1:0. Mimo iż goście mieli więcej sytuacji od gospodarzy to nie potrafili ich wykorzystać. W ostatnim meczu AC Ulsania wygrała z Dream Team Trizondal 2:0. Ulsańczycy zagrali nieco lepiej od gości wykorzystując 2 sytuacje.
18:49, marco21592 , Newsy
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3