Mandragorat Wandystanu | SKOK „Żenady”

ZAREJESTRUJ SIĘ! | Zaloguj

Alojzy Pupka

Towarzysz Pupka

Mieszkaniec Mandragoratu Wandystanu od dnia 12 stycznia 2005 roku, obywatel od 14 stycznia 2005 roku. W związku z tym − prawdopodobnie pierwszych rdzenny Wandejczyk. Wielokrotny kwiaton (Churał Ludowy III, VIII, IX, X i od XII do XXVI kadencji). Odznaczony Orderem Wolności. Wielokrotny Trybun. Ambaras w Królestwie Dreamlandu.

Początkowo szary obywatel przyglądający się z boku sytuacji politycznej, z czasem zapisał się do Wandejskiej Socjalistycznej Partii Jedności. Po słynnym rozłamie w jej łonie, gdy w kierownictwie ujawniony został odchył socjaldemokratyczno-reakcyjny – działacz Ligi Obrony Komunizmu. W następnych latach znalazł się w szeregach niesformalizowanego betonu (m.in. komitet wyborczy Praca–Socjalizm–Niepodległość). Prezydent w drugiej połowie 2009 roku.

Po rezygnacji Arkadija Magova, podwójny Mandragor: Jutrzenki oraz Socjogramu zarazem. Jednocześnie pełnił przez długi czas funkcję Komisarza Ludowego Spraw Informatycznych, a później Komisarza Ludowego do spraw Infrastruktury. W tej roli odpowiada za podtrzymanie funkcjonowania systemów, a w sposób szczególny opiekuje się Wandeą Ludu.

W czasach drugiego zjednoczenia poseł na sejm Księstwa Sarmacji z ramienia KPS(w), ambasador KS w Królestwie Dreamlandu, sędzia Sądu Najwyższego.

Po zakończeniu unii powrócił do pracy na niwie Churału Ludowego, w którym pełni funkcję trybuna począwszy od XXII kadencji, kiedy urząd ten przywrócono. Opowiadał się przeciwko likwidacji urzędu mandragorskiego, deklarując jednak gotowość przekazania go innej osobie.

Przez długi czas archiksięć stołecznego miasta Genosse-Wanda-Stadt. Edyktem Ojca Muchomorka Antypapieża Tadeusza VIIIXXXXC, elektron Świeckiego Miasta Leben City z ramienia Prawdziwie Świeckiego Kościoła Starowandyjskiego. Był pierwszym dalajwandą w historii ŚKW. Obecnie [stan na koniec 2015] Ojciec Świecki pod imieniem Wziernika Fał I.

Pomysłodawca Międzynarodówki Komunistycznej, która nigdy nie wypaliła mimo kilku podejść. Twórca starszej i nowszej mapy fizycznej Wandystanu. Znany z fundamentalnie betonowych i niepodległościowych poglądów; przedstawiciel nurtu Opos Vandi w ŚKW.

Od 24 listopada 2015 roku posługuje się czasem, kiedy akurat ma na to ochotę, drugim imieniem − Ninel.

Dawniej w trójkątnym małżeństwie z Mikołajem Arpedem-Muzykiem oraz Solidariuszem Kandelabrem Sodomowem-Gomorowem. Obecnie rozwiedziony.

Prywatnie miłośnik kotów i czarnej herbaty z UKZT.

Mandragorzy Wandystanu


SocjogramuMichaś WinnickiMichał CzarneckiArkadij MagovAlojzy Pupka
JutrzenkiMarceli B. KhandMichał SobczakArkadij MagovAlojzy Pupka

Ojcowie Świeccy


BezkonklawowiWanda · Gerwazy I · Urban I
Wybrani na konklaweRaul I · Sami Urban I · Bambuła XIII · Idi Amin I · Cizia Bokassa II · Che Sztandar Patapon I · Paryż Kaddafi VII · Barack Osama XXIII · Brawo Bydgoszcz I · Hodża I · Nicolae Rosicky I · Wziernik Fał I

Dalajwandowie


Alojzy Pupka · Grigorij · Mbutu Czempiński · Zoidberg Cedenbał · Mubarak Zprzcz